Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Kołbiel

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Kołbieli

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr DPF zmienia się w standard w autach Infiniti z silnikiem na olej napędowy, ale komponent ten psuje się, z czym pomóc może czyszczenie katalizatorów w laboratorium pod Kołbielą. Uzyskanie górnych pułapów produkcji spalin, dopuszczalnych dla emisji spalin EURO 6, wymaga przygotowanego katalizatora SCR. Kołbiel jest jednym z ośrodków, które dotyka problem w związku, z ilością emitowanych przez auta zanieczyszczeń w atmosferze, czemu słynna marka Infiniti próbuje, zapobiegać, z pomocą filtrów cząstek stałych DPF. Niemało samochodów w Kołbieli to pojazdy z turbosprężarką posiadający zainstalowany filtr cząstek stałych DPF FAP, który musi się oddawać do płukania. Producentowi Infiniti mogłoby nie powieść się generowanie oczekiwanych maksymalnych wartości poziomu emisji cząstek stałych, bez wykorzystania filtrów DPF/FAP. Filtry cząstek stałych DPF FAP funkcjonują w nieprzeciętnie obciążonych warunkach pracy , a więc w samochodowym wydechu, co wywołuje, że dochodzi do spadku możliwości podzespołu. Pojazdy osobowe i ciężarowe z logo Infiniti odznaczają się doskonałymi technologiami w zakresie zmniejszenia zawartości produkowanych spalin. Infiniti to osobówki, które są słynne na terenie całego świata, jednakże biedzą się z utrudnieniami z katalizatorami SCR. Gdyż Infiniti, podobnie jak inni producenci koniecznie potrzebuje do poprawnej pracy niezepsutych filtrów cząstek stałych FAP dlatego też zalecamy w Kołbieli zwrócić uwagę jaki stan ma nasz katalizator samochodowy. Wybierz swój warsztat, który naprawi Twój samochód marki Infiniti w Kołbieli, dzięki wyszukiwarce w kolumnie po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Kołbieli

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Kołbieli 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Kołbieli 320
Mycie katalizatora Infiniti w Kołbieli 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Kołbieli 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Kołbieli 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Kołbieli 1490
Wycinanie filtra FAP Infiniti, usuwanie filtra FAP Infiniti w Kołbieli 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Infiniti w Kołbieli 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Kołbieli

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Kołbieli z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Kołbieli wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kołbiel Rynek KBE01N 52.063629/21.478180 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer