Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Komprachcice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Komprachcicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Katalizator SCR staje się standardem w pojazdach Infiniti z silnikiem samozapłonowym, aczkolwiek moduł ten dotykają usterki, ale może w tym pomóc czyszczenie DPF w pracowni warsztatu pod Komprachcicami. Główną bolączką, na jaką narażone są osobówki z symbolem Infiniti, szczególnie, wyposażone w silnik wysokoprężny, jest brudny filtr cząstek stałych DPF FAP. FAP-y utworzone są ze skomplikowanego wkładu, jak również osłony z metalu, z tego też powodu katalizatory SCR zapychają się i potrzebują naprawy, zalecamy warsztat w Komprachcicach. Duża część pojazdów osobowych w Komprachcicach to samochody z silnikiem JTDM posiadający zainstalowany filtr cząstek stałych, który potrzebuje płukania. Filtry FAP funkcjonują w wyjątkowo obciążonym środowisku pracy, to jest w układzie redukcji emisji spalin, co sprawia, że po czasie dochodzi do utraty właściwości części. Komprachcice jest jednym z centrów, które napotykają kłopot mający związek, z ilością zanieczyszczeń w powietrzu, czemu koncern Infiniti usiłuje, zapobiegać, za pomocą obecności filtrów cząstek stałych. Nierzadko sprawcą zapchanego filtra cząstek stałych, znanej marki Infiniti, bywa inny problem, np. Nieszczelny układ wtryskowy. Zdobycie maksymalnych wartości ilości produkowanych zanieczyszczonych spalin, dopuszczalnych według normy emisji spalin EURO 6, wymaga jednego podzespołu, a mianowicie filtra FAP. Wyszukaj swój warsztat samochodowy, który pomoże z Infiniti w Komprachcicach, dzięki naszej wyszukiwarce po prawej części strony. Cennik naprawy reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami dedykowanych do Infiniti dla Komprachcicom ulokowano w części strony poniżej, powinno być można wyszukać na tej liście, ceny za wykonanie usługi naprawy DPF.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Komprachcicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Komprachcicach 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Komprachcicach 320
Mycie katalizatora Infiniti w Komprachcicach 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Komprachcicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Komprachcicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Komprachcicach 1490
Wycinanie filtra DPF Infiniti, usuwanie filtra DPF Infiniti w Komprachcicach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Infiniti w Komprachcicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Komprachcicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Komprachcicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Komprachcicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Komprachcice 429 KMC235 50.635391/17.824160 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer