Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Koniaków

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Koniakowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.00

Miasto Koniaków odznacza się obecnością warsztatu mechaniki samochodowej trudniącego się myciem filtrów cząstek stałych DPF FAP do aut znanej firmy Infiniti. Koniaków jest jednym z ośrodków, które biją na alarm związany, z dużą zawartością emitowanych zanieczyszczeń w miejskiej atmosferze, czemu producent Infiniti dąży aby, profilaktycznie przeciwstawiać się, za sprawą obecności katalizatorów. Katalizatory funkcjonują w niewiarygodnie brudnym środowisku, a konkretnie w układzie wydechowym, co sprawia, że po czasie następuje utrata osiągów podzespołu. Oprócz atrakcji turystycznych pod Koniakowem zlokalizować można warsztaty, parające się płukaniem DPF do pojazdów osobowych Infiniti. Zazwyczaj podłożem usterki filtra cząstek stałych, firmy Infiniti, zdarza się inne wybrakowanie, dla przykładu: niewłaściwy stan wtryskiwaczy. Klasyczną niedoskonałością, z którą zmagają się samochody spod znaku Infiniti, zazwyczaj, gdy za napęd służy silnik diesla, jest zabrudzony filtr FAP. Słynnemu producentowi Infiniti nie byłoby możliwe wytworzenie niezbędnych do zrealizowania maksymalnych pułapów emisji zanieczyszczonych spalin, bez zastosowania filtrów cząstek stałych FAP. Niemało samochodów w Koniakowie to pojazdy z silnikiem CTDi mające zainstalowany filtr DPF FAP, który dopomina się regeneracji. Wyszukaj swój zakład mechaniki, który naprawi Twój samochód marki Infiniti w Koniakowie, dzięki wyszukiwarce po prawej stronie. Serwis takich usług jak naprawa katalizatorów SCR jak również płukanie katalizatorów SCR dla aut marki Infiniti, odszukać można w panelu bocznym naszej strony, jak również w pracowni w Koniakowie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Koniakowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Koniakowie 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Koniakowie 320
Mycie katalizatora Infiniti w Koniakowie 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Koniakowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Koniakowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Koniakowie 1490
Wycinanie filtra DPF Infiniti, usuwanie filtra DPF Infiniti w Koniakowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Infiniti w Koniakowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Koniakowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Koniakowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Koniakowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Koniaków Koniaków 401 KNW01N 49.549351/18.950821 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer