Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Kowale

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Kowalach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Kowale wyróżnia się z powodu mechanika zajmującego się oczyszczaniem katalizatorów samochodowych do pojazdów znanej marki Infiniti. Katalizatory SCR zbudowane są ze skomplikowanej ceramiki, i osłony z metalu, co wywołuje, że katalizatory SCR wypełniają się i konieczna jest regeneracja, rekomendujemy zatem usługi z Kowali. Zdobycie maksymalnych limitów produkcji zanieczyszczonych spalin, poprawnych według normy EURO 6, koniecznie potrzebuje przygotowanego reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem. Infiniti to osobowe i ciężarowe diesle, jakie cieszą się sławą na terenie całego świata, lecz stykają się z trudnościami z katalizatorami. Oprócz atrakcji dla podróżnych w Kowalach znaleźć można warsztaty samochodowe, parające się regeneracją katalizatorów do samochodów Infiniti. Sporo aut w Kowalach to auta z silnikiem CTDi wyposażone w filtr cząstek stałych DPF FAP, który nie może obejść się bez płukania. Dobór właściwego zakładu mechaniki w Kowalach przodującego w pojazdach osobowych Infiniti może przysporzyć trudności, oraz jest pracochłonne. Aby uchronić się przed dużą ilością trudności z użytkowaniem pojazdu Infiniti, trzeba co jakiś czas przedmuchać katalizator SCR, udostępniono taką usługę w pracowni pod Kowali. Dobierz swojego mechanika samochodowego, którego specjalnością jest Infiniti w Kowalach, przy użyciu wyszukiwarki na panelu po prawej stronie. Przywrócenie wydolności elementów filtrów DPF/FAP w Kowalach dla aut producenta Infiniti jest możliwe do osiągnięcia, albowiem technologia regeneracji wodnej zdołała trafić do Kowali.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Kowalach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Kowalach 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Kowalach 320
Mycie katalizatora Infiniti w Kowalach 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Kowalach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Kowalach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Kowalach 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Infiniti, usuwanie filtra cząstek stałych Infiniti w Kowalach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Infiniti w Kowalach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Kowalach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Kowalach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Kowalach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kowale Staropolska GDA07A 54.310959/18.566099 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer