Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Kowalewo Pomorskie

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Kowalewie Pomorskim

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.00

Katalizator SCR zmienia się w standard w samochodach Infiniti z silnikiem napędzanym ropą, pomimo że komponent ten dotykają usterki, co może rozwiązać mycie katalizatorów w warsztacie pod Kowalewem Pomorskim. Znanej korporacji Infiniti nie powiodło się wyprodukowanie oczekiwanych maksymalnych limitów poziomu emisji zanieczyszczonych spalin, bez zaczerpnięcia korzyści z filtrów FAP. Oprócz niespodzianek dla podróżnych pod Kowalewem Pomorskim znaleźć można zakłady, trudniące się naprawą FAP do pojazdów osobowych Infiniti. Kowalewo Pomorskie jest jednym z centrów, które spotyka problem mający związek, z dużą zawartością procentową zanieczyszczeń w przestrzeni powietrznej Kowalewa Pomorskiego, czemu znana firma Infiniti próbuje, przeciwdziałać, z wykorzystaniem filtrów FAP. Samochody marki Infiniti cieszą się bezkonkurencyjnymi możliwościami w temacie ograniczenia zawartości emitowanych spalin. Infiniti to pojazdy osobowe i ciężarowe, jakie cieszą się uznaniem na całym świecie, jednak walczą z kwestią z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Na ogół powodem zapchanego filtra DPF, znanej marki Infiniti, staje się inny problem, doskonałym przykładem jest: uszkodzony układ doładowania. Osiągnięcie maksymalnych pułapów poziomu emisji cząstek stałych, dozwolonych przez normę EURO 4, potrzebuje funkcjonującego katalizatora SCR. Wykaz cen czyszczenia reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami dla Infiniti dla Kowalewa Pomorskiego zamieściliśmy niżej, istnieje możliwość by porównać tam, ile zapłacić będzie trzeba za świadczone usługi regeneracji katalizatorów. Serwis takich usług jak naprawa DPF i płukanie DPF dla aut marki Infiniti, odszukać można w panelu po prawej, i w warsztacie w Kowalewie Pomorskim.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Kowalewie Pomorskim

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Kowalewie Pomorskim 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Kowalewie Pomorskim 320
Mycie katalizatora Infiniti w Kowalewie Pomorskim 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Kowalewie Pomorskim 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Kowalewie Pomorskim 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Kowalewie Pomorskim 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Infiniti, usuwanie filtra cząstek stałych Infiniti w Kowalewie Pomorskim 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Infiniti w Kowalewie Pomorskim 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Kowalewie Pomorskim

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Kowalewie Pomorskim z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Kowalewie Pomorskim wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kowalewo Pomorskie Marii Konopnickiej KPR01A 53.152699/18.899200 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer