Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Kozubszczyzna

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Kozubszczyznie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.00

W Kozubszczyznie jest opcja płukania filtrów DPF/FAP do pojazdów osobowych Infiniti z powodu obecności mechanika z Kozubszczyzny. Znalezienie fachowego warsztatu w Kozubszczyznie specjalizującego się w samochodach Infiniti może dostarczyć kłopotów, a także jest pracochłonne. Kozubszczyzna należy do miast, które spotyka problem związany, z zawartością produkowanych zanieczyszczeń nad głowami mieszkańców Kozubszczyzny, czemu słynna firma Infiniti usiłuje, przeciwstawiać się, za pomocą obecności filtrów cząstek stałych. Odzyskanie limitów ilości produkowanych gazów spalinowych, dopuszczalnych według normy EURO 5, domaga się pracującego poprawnie filtra DPF/FAP. Infiniti to samochody osobowe i ciężarowe, które cieszą się renomą w całej Europie i nie tylko, lecz zmagają się z kwestią z filtrami cząstek stałych DPF FAP. By ustrzec się od utrudnień z pracą diesla Infiniti, potrzeba okresami przepalać filtr cząstek stałych, jest to możliwe w laboratorium pod Kozubszczyzny. Słynnej marce Infiniti nie powiodło się uzyskanie wymaganych limitów ilości produkowanych gazów spalinowych, bez zaczerpnięcia korzyści z filtrów cząstek stałych DPF. Standardową wadą, z jaką zmagają się auta osobowe i ciężarowe z symbolem Infiniti, zazwyczaj, wyposażone w silnik wysokoprężny diesla, jest zaczopowany filtr DPF FAP. Lista cenowa naprawy filtrów cząstek stałych DPF dedykowanych do Infiniti dla Kozubszczyzny umieszczono niżej, da się zweryfikować na tamtej liście, ile trzeba zapłacić za wykonanie usługi płukania DPF. Usługi, między innymi naprawa DPF oraz płukanie DPF FAP dla marki Infiniti, zlokalizować można na stronie, oraz w warsztacie samochodowym w Kozubszczyznie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Kozubszczyznie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Kozubszczyznie 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Kozubszczyznie 320
Mycie katalizatora Infiniti w Kozubszczyznie 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Kozubszczyznie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Kozubszczyznie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Kozubszczyznie 1490
Wycinanie filtra FAP Infiniti, usuwanie filtra FAP Infiniti w Kozubszczyznie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Infiniti w Kozubszczyznie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Kozubszczyznie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Kozubszczyznie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Kozubszczyznie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kozubszczyzna Kozubszczyzna 65A KZC970 51.221272/22.432211 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer