Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Krajenka

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Krajence

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Krajenka znane jest z warsztatowego laboratorium posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z oczyszczaniem katalizatorów SCR do samochodów z symbolem Infiniti. Ażeby zabezpieczyć się od komplikacji w pracy samochodu Infiniti, trzeba od czasu do czasu przepalać katalizator, jest to dostępne w warsztacie samochodowym pod Krajenki. Duża część samochodów osobowych w Krajence to auta z silnikiem CiTD mające zainstalowany filtr cząstek stałych, który dopomina się naprawy. Znalezienie specjalistycznego zakładu mechaniki samochodowej w Krajence przodującego w autach Infiniti może dostarczyć kłopotów, jak również jest pracochłonne. Pojazdy znanego koncernu Infiniti szczycą się nadzwyczajnymi narzędziami w kwestii zmniejszania zawartości emitowanych zanieczyszczeń. Oprócz rozrywek dla podróżnych w Krajence odnaleźć można pracownie, zajmujące się płukaniem FAP do aut osobowych Infiniti. Katalizatory zmontowane są z ceramiki, i korpusu z metalu, przez co filtry DPF FAP wypełniają się zanieczyszczeniami i potrzebują czyszczenia, zalecamy pracownię w Krajence. Infiniti to pojazdy, jakie są słynne na całym świecie, lecz biedzą się z utrudnieniami z katalizatorami SCR. Odnowienie niezawodności części wchodzących w skład katalizatorów w Krajence dla samochodów marki Infiniti jest łatwe, bowiem regeneracja z użyciem chemii i wody pod ciśnieniem dotarła do Krajenki. Wyszukaj swojego mechanika, który poradzi sobie z Twoim Infiniti w Krajence, za pomocą wyszukiwarki na panelu po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Krajence

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Krajence 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Krajence 320
Mycie katalizatora Infiniti w Krajence 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Krajence 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Krajence 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Krajence 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Infiniti, usuwanie filtra cząstek stałych Infiniti w Krajence 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Infiniti w Krajence 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Krajence

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Krajence z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Krajence wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Krajenka ks. Domańskiego KRJ01G 53.290581/16.985201 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer