Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Krasnystaw

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Krasnymstawie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator samochodowy staje się standardowym rozwiązaniem w samochodach osobowych Infiniti z silnikiem napędzanym ropą, pomimo że urządzenie to zużywa się, co rozwiązać może regeneracja katalizatorów w laboratorium pod Krasnymstawem. Krasnystaw jest jednym z ośrodków, które spotyka problem w związku, z dużą ilością cząstek stałych w miejskim powietrzu Kasnegostawu, czemu znana marka Infiniti dąży aby, przeciwdziałać, za pomocą obecności filtrów DPF. Słynnemu producentowi Infiniti nie udało się wytwarzanie koniecznych górnych limitów zawartości produkowanych zanieczyszczonych spalin, bez zastosowania filtrów DPF. Z reguły podłożem zaczopowania FAP-a, spod skrzydeł Infiniti, bywa inny defekt, za przykład może posłużyć: niewłaściwy stan turbosprężarki. Osobowe i ciężarowe diesle znanej marki Infiniti chlubią się bardzo dobrymi układami w sprawie spadku poziomu produkcji spalin. Odzyskanie górnych pułapów ilości emitowanych gazów wydechowych, poprawnych według normy emisji spalin, koniecznie potrzebuje działającego sprawnie filtra DPF/FAP. Katalizatory utworzone są z ceramicznego wkładu, i metalowej osłony, przez co filtry cząstek stałych DPF FAP zaczopowują się i potrzebna jest naprawa, rekomendujemy warsztat w Krasnymstawie. Główną słabością, z którą zmagają się diesle spod znaku Infiniti, szczególnie, kiedy w aucie pracuje silnik diesla, jest brudny filtr FAP. Usługi, między innymi naprawa DPF oraz płukanie DPF FAP dla samochodów marki Infiniti, odnaleźć można w panelu po prawej, oraz u mechanika w Krasnymstawie. Taryfikator usług naprawy katalizatorów dedykowanych do Infiniti dla Kasnegostawu ulokowaliśmy poniżej tego tekstu, można porównać w tej tabeli, koszt za przeprowadzenie czyszczenia DPF.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Krasnymstawie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Krasnymstawie 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Krasnymstawie 320
Mycie katalizatora Infiniti w Krasnymstawie 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Krasnymstawie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Krasnymstawie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Krasnymstawie 1490
Wycinanie katalizatora Infiniti, usuwanie katalizatora Infiniti w Krasnymstawie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Infiniti w Krasnymstawie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Krasnymstawie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Krasnymstawie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Krasnymstawie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Krasnystaw Zakręcie Tadeusza Kościuszki KSW01N 50.986568/23.171740 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer