Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Krynki

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Krynkach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Filtr cząstek stałych DPF FAP robi się standardem w pojazdach Infiniti z silnikiem na ropę, ale moduł ten zużywa się, ale może w tym pomóc czyszczenie DPF w warsztacie pod Krynkami. Najczęściej powodem zatkanego filtra FAP, z symbolem Infiniti, bywa inne wybrakowanie, jeden z nich to: niewłaściwa praca sterownika silnika. Zwykłą niedoskonałością, na jaką narażone są osobowe i ciężarowe diesle spod znaku Infiniti, szczególnie, kiedy w aucie pracuje silnik samozapłonowy, jest zaczopowany filtr FAP. Pojazdy znanej marki Infiniti mogą się pochwalić bezkonkurencyjnymi metodami w temacie zmniejszania zawartości emitowanych gazów spalinowych. Krynki jest jednym z centrów, które dotyka problem w związku, z dużą zawartością tlenków azotu NOx nad głowami mieszkańców Krynek, czemu znana firma Infiniti usiłuje, profilaktycznie przeciwstawiać się, korzystając z katalizatorów samochodowych. Katalizatory SCR złożone są z ceramiki, jak również korpusu z metalu, z tego też powodu FAP-y zapychają się zanieczyszczeniami i wymagają czyszczenia, polecamy zatem firmę pod Krynkami. Zdobycie górnych limitów produkcji zanieczyszczonych spalin, dopuszczalnych dla EURO, potrzebuje przygotowanego filtra FAP. By zabezpieczyć się od komplikacji w użytkowaniu pojazdu Infiniti, należy czasem przepalać filtr FAP, jest to udostępnione w warsztacie mechaniki samochodowej pod Krynek. Zregenerowanie kondycji części wchodzących w skład katalizatorów w Krynkach dla marki Infiniti jest osiągalne, ponieważ regeneracja wodna zdołała przybyć do Krynek. Tabela cennika oczyszczania reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami dla Infiniti dla Krynek znajduje się poniżej tego tekstu, należy zweryfikować w tej tabeli, ile trzeba zapłacić za usługi płukania filtrów cząstek stałych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Krynkach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Krynkach 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Krynkach 320
Mycie katalizatora Infiniti w Krynkach 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Krynkach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Krynkach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Krynkach 1490
Wycinanie katalizatora SCR Infiniti, usuwanie katalizatora SCR Infiniti w Krynkach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Infiniti w Krynkach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Krynkach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer