Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Krzemienica

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Krzemienicy

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr cząstek stałych DPF FAP zmienia się w standard w autach osobowych Infiniti z silnikiem samozapłonowym, ale komponent ten dotykają usterki, z czym pomóc może naprawa filtrów DPF w pracowni pod Krzemienicą. Oprócz niespodzianek dla wizytujących w Krzemienicy odnaleźć można laboratoria warsztatowe, zajmujące się naprawą filtrów cząstek stałych do aut Infiniti. Krzemienica należy do centrów, które dotyka kłopot w związku, z dużą ilością emitowanych zanieczyszczeń w powietrzu Krzemienicy, czemu znany producent Infiniti stara się, przeciwdziałać, z pomocą filtrów cząstek stałych. Dobranie adekwatnego warsztatu samochodowego w Krzemienicy przodującego w pojazdach osobowych Infiniti może dostarczyć problemów, oraz jest żmudne. Osiągnięcie pułapów emisji cząstek stałych, dozwolonych normą EURO, koniecznie potrzebuje pracującego poprawnie filtra cząstek stałych FAP/DPF. Nagminnie źródłem zaczopowania filtra cząstek stałych FAP/DPF, wytwórcy Infiniti, zdarza się inny problem, jedną z możliwości jest: niewłaściwy stan wtryskiwaczy. Słynnej firmie Infiniti nie udałoby się generowanie niezbędnych do spełnienia maksymalnych limitów ilości emitowanych spalin, bez skorzystania z filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Katalizatory składają się z ceramiki, i osłony z metalu, przez co filtry DPF FAP zapychają się i potrzebne jest czyszczenie, zalecamy zatem pracownię w Krzemienicy. Wykaz cen odnawiania reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami z Infiniti dla Krzemienicy umieszczono na dole, trzeba odszukać w tamtym cenniku, ile trzeba zapłacić za usługi regeneracji katalizatorów SCR. Świadczone usługi takie jak czyszczenie FAP i regeneracja DPF FAP dla aut Infiniti, zlokalizować można na stronie, i w warsztacie mechaniki samochodowej w Krzemienicy.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Krzemienicy

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Krzemienicy 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Krzemienicy 320
Mycie katalizatora Infiniti w Krzemienicy 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Krzemienicy 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Krzemienicy 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Krzemienicy 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Infiniti, usuwanie filtra cząstek stałych Infiniti w Krzemienicy 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Infiniti w Krzemienicy 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Krzemienicy

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Krzemienicy z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Krzemienicy wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Krzemienica Krzemienica 482 KMA01G 50.074638/22.188351 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer