Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Krzywiń

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Krzywiniu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Krzywiń chlubi się obecnością pracowni warsztatu posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z naprawą filtrów FAP do pojazdów osobowych i ciężarowych znanej marki Infiniti. Ażeby uchronić się przed dużą ilością komplikacji w użytkowaniu pojazdu Infiniti, przydaje się czasem przeczyścić filtr i katalizator, usługa jest świadczona w pracowni warsztatu pod Krzywinia. DPF-y pracują w nieprzeciętnie skomplikowanych warunkach pracy, to jest w wydechu, co jest powodem, że następuje utrata możliwości urządzenia. Infiniti to auta, które cieszą się sławą na terenie całego świata, mimo to zmagają się z kwestią z katalizatorami. Auta osobowe i ciężarowe ze stajni Infiniti cieszą się nadzwyczajnymi metodami w sprawie redukcji poziomu produkcji zanieczyszczeń. Zachowanie górnych pułapów zawartości produkowanych zanieczyszczeń, poprawnych dla normy emisji spalin EURO 6, wymaga działającego sprawnie katalizatora samochodowego. Częstą bolączką, z którą męczą się samochody spod znaku Infiniti, głównie, mające silnik samozapłonowy, jest brudny katalizator. Prócz rozrywek turystycznych w Krzywiniu odszukać można warsztaty samochodowe, parające się płukaniem katalizatorów SCR do samochodów Infiniti. Świadczone usługi takie jak naprawa filtrów cząstek stałych czy regeneracja DPF FAP dla pojazdów Infiniti, odszukać można w panelu po prawej, czy w pracowni warsztatu w Krzywiniu. Dlatego że Infiniti, zupełnie jak inne auta potrzebuje do właściwej pracy nieuszkodzonych filtrów FAP polecamy, żeby w Krzywiniu zwrócić uwagę jaki stan ma nasz filtr i katalizator.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Krzywiniu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Krzywiniu 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Krzywiniu 320
Mycie katalizatora Infiniti w Krzywiniu 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Krzywiniu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Krzywiniu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Krzywiniu 1490
Wycinanie filtra DPF Infiniti, usuwanie filtra DPF Infiniti w Krzywiniu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Infiniti w Krzywiniu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Krzywiniu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Krzywiniu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Krzywiniu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Krzywiń Zielona KYW01N 51.963470/16.819250 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer