Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Księżyno

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Księżynie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Księżyno znane jest z warsztatu posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z oczyszczaniem katalizatorów do aut spod skrzydeł Infiniti. DPF-y operują w niewiarygodnie trudnym środowisku pracy, a konkretnie w samochodowym wydechu, w wyniku czego dochodzi do utraty właściwości podzespołu. Zazwyczaj wadą, na jaką narażone są pojazdy spod skrzydeł Infiniti, zwykle, kiedy w konstrukcji wykorzystuje silnik samozapłonowy, jest zapchany DPF. Infiniti to pojazdy, które są popularne na terenie całego świata, mimo to stykają się z problemami z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Księżyno należy do ośrodków, które mają problem mający związek, z dużą ilością tlenków azotu NOx w przestrzeni powietrznej Księżyna, czemu znany producent Infiniti próbuje, profilaktycznie przeciwstawiać się, za sprawą obecności filtrów DPF. Zdobycie osiągów poziomu emisji spalin, poprawnych dla normy EURO, koniecznie wymaga jednego podzespołu, a mianowicie katalizatora. Dobranie właściwego mechanika samochodowego w Księżynie wyprofilowanego w samochodach Infiniti może przysporzyć problemów, jak również jest pracochłonne. Zazwyczaj podłożem usterki katalizatora SCR, ze stajni Infiniti, staje się inna wada, jedną z możliwości jest: niesprawny układ wtryskiwaczy Common Rail. Lista cen naprawy katalizatorów samochodowych pochodzących z Infiniti dla Księżyna zamieszczono pod zdjęciem, nie ma przeszkód, by porównać w tamtej tabeli, ile zapłacić będzie trzeba za wykonanie usługi naprawy katalizatorów. Usługi, między innymi naprawa DPF FAP czy regeneracja katalizatorów dla pojazdów Infiniti, zlokalizować można w panelu bocznym, czy w warsztacie samochodowym w Księżynie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Księżynie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Księżynie 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Księżynie 320
Mycie katalizatora Infiniti w Księżynie 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Księżynie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Księżynie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Księżynie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Infiniti, usuwanie filtra cząstek stałych Infiniti w Księżynie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Infiniti w Księżynie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Księżynie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer