Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Kudowa-Zdrój

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Kudowie-Zdroju

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.00

Miasto Kudowa-Zdrój odznacza się obecnością laboratorium warsztatu samochodowego posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z regenerowaniem filtrów cząstek stałych DPF FAP do aut osobowych i ciężarowych ze stajni Infiniti. Znanemu producentowi Infiniti nie udałoby się osiągnięcie wymaganych do spełnienia górnych limitów emisji zanieczyszczeń, bez zastosowania katalizatorów samochodowych. Katalizatory funkcjonują w niezwykle ciężkich warunkach, a więc w układzie redukcji emisji spalin, co jest przyczyną tego, że następuje utrata wyników części. Kudowa-Zdrój należy do centrów, które mają problem związany, z ilością produkowanych zanieczyszczeń w miejskim powietrzu Kudowy-Zdroju, czemu znana firma Infiniti dąży aby, profilaktycznie przeciwstawiać się, za pomocą katalizatorów samochodowych. Niemało aut w Kudowie-Zdroju to pojazdy z silnikiem HDI posiadające wbudowany filtr DPF, który musi się oddawać do mycia. Zwykle przyczyną zapchanego filtra FAP, wytwórcy Infiniti, zdarza się inne uszkodzenie, jedną z możliwości jest: niesprawne uszczelnienie turbosprężarki. Infiniti to samochody osobowe i ciężarowe, które są popularne w całej Europie i nie tylko, jednakże borykają się ze strapieniem z filtrami cząstek stałych DPF FAP. By uchronić się od kłopotów w eksploatacji auta Infiniti, trzeba co jakiś czas przedmuchać filtr FAP, jest to dostępne w warsztacie pod Kudowy-Zdroju. Ponieważ Infiniti, zupełnie jak inne marki koniecznie wymaga do nienagannego działania nienaruszonych filtrów FAP warto wspomnieć, by w Kudowie-Zdroju zaopiekować się elementem, jakim jest filtr cząstek stałych DPF FAP. Lista cen odnawiania elementów filtrów FAP pochodzących z Infiniti dla Kudowy-Zdroju wstawiono poniżej, istnieje możliwość by znaleźć na tamtej liście, jaka jest cena za wykonanie usługi płukania FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Kudowie-Zdroju

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Kudowie-Zdroju 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Kudowie-Zdroju 320
Mycie katalizatora Infiniti w Kudowie-Zdroju 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Kudowie-Zdroju 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Kudowie-Zdroju 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Kudowie-Zdroju 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Infiniti, usuwanie filtra cząstek stałych Infiniti w Kudowie-Zdroju 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Infiniti w Kudowie-Zdroju 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Kudowie-Zdroju

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Kudowie-Zdroju z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Kudowie-Zdroju wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kudowa-Zdrój Zdrojowa KUD02A 50.441509/16.240200 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer