Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Kurów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Kurowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Kurowie jest możliwość odnawiania katalizatorów do samochodów osobowych Infiniti z powodu działalności laboratorium warsztatu z Kurowa. Standardowo podłożem zapchanego filtra FAP, ze stajni Infiniti, jest inny defekt, czego przykładem może być: uszkodzenie tłoków lub pierścieni. Uzyskanie górnych limitów ilości emitowanych spalin, zgodnych z EURO 4, koniecznie potrzebuje działającego filtra DPF. Aby zabezpieczyć się od kłopotów z eksploatacją samochodu Infiniti, potrzeba co jakiś czas przeczyścić filtr i katalizator, usługa jest dostępna w laboratorium warsztatu pod Kurowa. Dobór profesjonalnego mechanika w Kurowie specjalizującego się w pojazdach osobowych Infiniti może dostarczyć problemów, i jest mozolne. Katalizatory SCR wykonują pracę w bardzo skomplikowanych warunkach pracy, czyli w wydechu, co sprawia, że po czasie następuje utrata parametrów części. Filtry DPF zmontowane są ze skomplikowanego wkładu, oraz osłony z metalu, co wywołuje, że katalizatory samochodowe zapychają się i potrzebują naprawy, zalecamy firmę pod Kurowem. Oprócz atrakcji dla wizytujących pod Kurowem odszukać można laboratoria, parające się regeneracją DPF do samochodów osobowych i ciężarowych Infiniti. Poprawienie wydolności składowych filtrów cząstek stałych DPF w Kurowie dla aut Infiniti jest bezproblemowe, ponieważ technologia regeneracji wodnej zawędrowała do Kurowa. Odnajdź swojego mechanika, który naprawia samochody marki Infiniti w Kurowie, za pomocą wyszukiwarki po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Kurowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Kurowie 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Kurowie 320
Mycie katalizatora Infiniti w Kurowie 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Kurowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Kurowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Kurowie 1490
Wycinanie filtra DPF Infiniti, usuwanie filtra DPF Infiniti w Kurowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Infiniti w Kurowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Kurowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Kurowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Kurowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kurów Lubelska KUR01N 51.389030/22.185841 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer