Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Kwilcz

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Kwilczu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Kwilczu wystąpiła sposobność regeneracji filtrów cząstek stałych FAP do aut osobowych i ciężarowych Infiniti z powodu działalności laboratorium warsztatu samochodowego z Kwilcza. DPF-y funkcjonują w nieprzeciętnie obciążonym środowisku pracy, a konkretnie w samochodowym wydechu, co jest powodem, że po czasie następuje spadek właściwości podzespołu. Kwilcz należy do centrów, jakie napotykają problem mający związek, z ilością produkowanych zanieczyszczeń w przestrzeni powietrznej Kwilcza, czemu znana firma Infiniti usiłuje, zapobiegać, za pomocą katalizatorów. Osiągnięcie górnych pułapów produkcji gazów spalinowych, dopuszczalnych przez normę EURO 5, wymaga jednego podzespołu, a mianowicie filtra cząstek stałych FAP. Nieraz powodem zapchanego filtra DPF, spod skrzydeł Infiniti, trafia się inne uszkodzenie, czego przykładem może być: uszkodzenie zaworu recyrkulacji spalin. Cały szereg samochodów w Kwilczu to samochody z silnikiem CiTD posiadające filtr FAP, który potrzebuje naprawy. Infiniti to pojazdy, jakie są znane na terenie całego kraju, niemniej jednak stykają się z utrudnieniami z katalizatorami. Odszukanie odpowiedniego zakładu mechaniki samochodowej w Kwilczu celującego w samochodach osobowych Infiniti może dostarczyć kłopotów, oraz jest pracochłonne. Lista cen regenerowania reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami wymontowanych z Infiniti dla Kwilcza ulokowano na dole, trzeba znaleźć w tamtej tabeli, ile trzeba zapłacić za usługi czyszczenia DPF. Z racji tego, że Infiniti, równorzędnie jak inne auta potrzebuje do nienagannego funkcjonowania sprawnych reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami dlatego też warto nadmienić, by w Kwilczu zadbać o DPF.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Kwilczu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Kwilczu 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Kwilczu 320
Mycie katalizatora Infiniti w Kwilczu 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Kwilczu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Kwilczu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Kwilczu 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Infiniti, usuwanie filtra cząstek stałych Infiniti w Kwilczu 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Infiniti w Kwilczu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Kwilczu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Kwilczu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Kwilczu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kwilcz Klonowa KIC01A 52.547741/16.087090 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer