Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Łagów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Łagowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Łagów wyróżnia się z powodu laboratorium warsztatu posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z myciem filtrów cząstek stałych DPF FAP do samochodów znanego koncernu Infiniti. FAP-y złożone są ze skomplikowanego wkładu, i korpusu z metalu, przez co katalizatory zaczopowują się zanieczyszczeniami i potrzebują czyszczenia, polecamy zatem współpracę z Łagowem. Stajni Infiniti nie byłoby możliwe generowanie spodziewanych limitów zawartości emitowanych spalin, bez montażu filtrów FAP. Znalezienie fachowego warsztatu samochodowego w Łagowie specjalizującego się w pojazdach Infiniti może być nieproste, i jest żmudne. Prócz atrakcji dla wizytujących pod Łagowem zlokalizować można warsztaty mechaniki samochodowej, trudniące się płukaniem katalizatorów samochodowych do samochodów Infiniti. DPF-y trudnią się pracą w niezwykle skomplikowanych warunkach pracy, to jest w rurze wydechowej, co sprawia, że po czasie następuje utrata wyników podzespołu. Infiniti to pojazdy osobowe i ciężarowe, które cieszą się uznaniem na całym świecie, jednakże biedzą się z problemami z katalizatorami. Zdobycie górnych limitów poziomu emisji spalin, dozwolonych przez emisji spalin EURO 6, wymaga funkcjonującego filtra cząstek stałych DPF. Zlokalizuj swojego mechanika, którego specjalnością jest Infiniti w Łagowie, przy użyciu wyszukiwarki na panelu po prawej stronie. Tabela z cenami naprawy reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami dla Infiniti dla Łagowa zamieściliśmy poniżej, należy odszukać w tamtym cenniku, ceny za wykonanie usługi naprawy katalizatorów SCR.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Łagowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Łagowie 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Łagowie 320
Mycie katalizatora Infiniti w Łagowie 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Łagowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Łagowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Łagowie 1490
Wycinanie filtra DPF Infiniti, usuwanie filtra DPF Infiniti w Łagowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Infiniti w Łagowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Łagowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Łagowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Łagowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Łagów Jeleniogórska ZOG03A 51.155418/15.030330 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer