Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Łambinowice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Łambinowicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Łambinowicach znajduje się sposobność płukania reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami do pojazdów osobowych Infiniti z racji bytności laboratorium warsztatu samochodowego z Łambinowic. Filtry DPF FAP stworzone są z ceramicznego wnętrza, a także metalowej osłony, przez co filtry cząstek stałych zapychają się i wymagają regeneracji, rekomendujemy firmę pod Łambinowicami. Aby zabezpieczyć się od problemów podczas prowadzenia pojazdu Infiniti, wypada od czasu do czasu przepalać filtr DPF FAP, jest to dostępne w pracowni pod Łambinowic. Marce Infiniti nie powiodło się generowanie wymaganych do spełnienia górnych pułapów ilości emitowanych zanieczyszczonych spalin, bez skorzystania z filtrów DPF/FAP. Infiniti to auta osobowe i ciężarowe, które są uznane na terenie całej Polski, mimo to borykają się z kwestią z katalizatorami SCR. DPF-y pracują w wyjątkowo obciążonych warunkach pracy , a dokładnie w rurze wydechowej, co sprawia, że następuje spadek możliwości podzespołu. Prócz atrakcji dla turystów pod Łambinowicami odnaleźć można pracownie, zajmujące się naprawą DPF do pojazdów osobowych i ciężarowych Infiniti. Nierzadko niedoskonałością, z jaką męczą się osobowe i ciężarowe diesle ze stajni Infiniti, zwłaszcza, wyposażone w silnik diesla, jest zapchany sadzą filtr DPF. Dlatego że Infiniti, niczym inne auta wymaga do sprawnego działania nieuszkodzonych filtrów cząstek stałych FAP/DPF zalecamy, żeby w Łambinowicach zaopiekować się elementem, jakim jest filtr DPF. Cennik usług odnawiania elementów filtrów DPF/FAP marki Infiniti dla Łambinowic zamieściliśmy na dole, da się sprawdzić w tym cenniku, na jaki koszt trzeba się przygotować za wykonanie regeneracji katalizatorów.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Łambinowicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Łambinowicach 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Łambinowicach 320
Mycie katalizatora Infiniti w Łambinowicach 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Łambinowicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Łambinowicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Łambinowicach 1490
Wycinanie katalizatora SCR Infiniti, usuwanie katalizatora SCR Infiniti w Łambinowicach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Infiniti w Łambinowicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Łambinowicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Łambinowicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Łambinowicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Łambinowice Kolejowa LAM01N 50.537498/17.562019 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer