Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Latoszyn

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Latoszynie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Latoszyn wyróżnia się z powodu pracowni warsztatu posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z naprawą katalizatorów do pojazdów firmy Infiniti. Najczęściej w przypadku źródłem zaczopowania katalizatora SCR, spod skrzydeł Infiniti, trafia się inny defekt, czego dobrym przykładem jest: uszkodzona turbosprężarka. Osiągnięcie górnych osiągów emisji gazów wydechowych, zgodnych z emisji spalin EURO 4, wymaga przygotowanego filtra cząstek stałych. Katalizatory samochodowe działają w wyjątkowo ciężkich warunkach pracy, to jest za kolektorem spalin, w wyniku czego po czasie dochodzi do utraty osiągów części. Sporo samochodów w Latoszynie to pojazdy z silnikiem TDDI mające wbudowany katalizator samochodowy, który nie może obejść się bez odnawiania elementów. Infiniti to samochody osobowe i ciężarowe, jakie są znane na terenie całego świata, mimo to stykają się z kwestią z katalizatorami SCR. Oprócz niespodzianek dla turystów w Latoszynie odszukać można warsztaty mechaniki samochodowej, zajmujące się płukaniem filtrów cząstek stałych do samochodów osobowych i ciężarowych Infiniti. Marce Infiniti nie powiodło się zdobycie niezbędnych limitów zawartości emitowanych gazów wydechowych, bez zastosowania filtrów cząstek stałych DPF. Wybierz mechanika, którego specjalnością jest Infiniti w Latoszynie, dzięki wyszukiwarce w prawej części strony. Z racji tego, że Infiniti, równorzędnie jak inne maszyny koniecznie potrzebuje do właściwej pracy działających katalizatorów samochodowych dlatego też polecamy, żeby w Latoszynie wziąć pod lupę filtr cząstek stałych DPF FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Latoszynie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Latoszynie 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Latoszynie 320
Mycie katalizatora Infiniti w Latoszynie 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Latoszynie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Latoszynie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Latoszynie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Infiniti, usuwanie filtra cząstek stałych Infiniti w Latoszynie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Infiniti w Latoszynie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Latoszynie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Latoszynie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Latoszynie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Latoszyn Gumniska DEB03A 50.031960/21.385059 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer