Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Łazy

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Łazach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Łazach istnieje możliwość oczyszczania filtrów FAP do aut osobowych i ciężarowych Infiniti dzięki funkcjonowania warsztatu samochodowego z Łazów. Łazy należy do centrów, które dotyka kłopot mający związek, z dużą ilością produkowanych przez auta zanieczyszczeń w miejskiej atmosferze, czemu znany koncern Infiniti stara się, przeciwdziałać, za pomocą obecności reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Zazwyczaj sprawcą usterki reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem, ze stajni Infiniti, bywa inne wybrakowanie, na przykład: niewłaściwy stan wtryskiwaczy. Infiniti to samochody, które są znane w całej Europie i nie tylko, lecz biedzą się z problemami z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Typową usterką, na jaką narażone są osobowe i ciężarowe diesle z symbolem Infiniti, zwykle, gdy zamontowany jest silnik wysokoprężny diesla, jest zapchany zanieczyszczeniami filtr cząstek stałych. Niemało samochodów w Łazach to samochody z silnikiem CRD mające zainstalowany filtr i katalizator, który wymaga czyszczenia. Ażeby uniknąć przykrości przy prowadzeniu pojazdu Infiniti, należy okresami przeczyścić filtr cząstek stałych DPF FAP, usługa jest dostępna w warsztacie samochodowym pod Łazów. Marce Infiniti nie udałoby się osiągnięcie wymaganych do spełnienia osiągów poziomu emisji gazów spalinowych, bez montażu filtrów cząstek stałych DPF. Ze względu fakt, że Infiniti, podobnie jak inne marki wymaga do nienagannego działania kompletnych filtrów cząstek stałych FAP/DPF polecamy w Łazach zadbać o katalizator SCR. Odzyskanie wydajności właściwości filtrów cząstek stałych FAP w Łazach dla samochodów Infiniti jest łatwe, dlatego, że regeneracja hydrotermiczna dotarła do Łazów.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Łazach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Łazach 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Łazach 320
Mycie katalizatora Infiniti w Łazach 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Łazach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Łazach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Łazach 1490
Wycinanie katalizatora Infiniti, usuwanie katalizatora Infiniti w Łazach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Infiniti w Łazach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Łazach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Łazach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Łazach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Łazy Aleja Krakowska LAZ01G 52.078838/20.877331 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer