Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Łeba

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Łebie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.25

Katalizator zmienia się w standardowe rozwiązanie w autach Infiniti z silnikiem samozapłonowym, jednakże element ten zużywa się, co może rozwiązać regeneracja katalizatorów w pracowni warsztatu pod Łebą. Oprócz rozrywek dla przyjezdnych pod Łebą zlokalizować można zakłady, trudniące się regeneracją FAP do samochodów Infiniti. Łeba należy do centrów, które dotyka problem związany, z dużą zawartością procentową emitowanych przez samochody zanieczyszczeń nad głowami mieszkańców Łeby, czemu znana firma Infiniti stara się, prewencyjnie zapobiegać, dzięki wykorzystaniu filtrów cząstek stałych. Filtry DPF FAP funkcjonują w niezwykle zanieczyszczonych warunkach pracy, czyli w wydechu, co jest przyczyną tego, że dochodzi do spadku wyników podzespołu. Standardową wadą, z jaką zmagają się auta korporacji Infiniti, w szczególności, kiedy w konstrukcji wykorzystuje silnik samozapłonowy, jest brudny od sadzy filtr FAP. Filtry FAP składają się z aktywnego chemicznie wkładu, oraz osłony z metalu, przez co DPF-y zapychają się sadzą i potrzebują czyszczenia, zachwalamy tym samym firmę pod Łebą. Sporo aut w Łebie to auta z silnikiem CTDi posiadający zainstalowany filtr i katalizator, który musi się oddawać do regeneracji. Producentowi Infiniti nie udało się utrzymanie oczekiwanych górnych osiągów zawartości emitowanych spalin, bez wykorzystania filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Odzyskiwanie skuteczności elementów filtrów cząstek stałych FAP/DPF w Łebie dla aut marki Infiniti jest dostępne, albowiem regeneracja wodno-chemiczna trafiła do Łeby. Wykonywanie usług takich jak czyszczenie DPF lub płukanie DPF dla pojazdów producenta Infiniti, można znaleźć na stronie, lub w warsztacie mechaniki samochodowej w Łebie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Łebie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Łebie 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Łebie 320
Mycie katalizatora Infiniti w Łebie 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Łebie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Łebie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Łebie 1490
Wycinanie filtra DPF Infiniti, usuwanie filtra DPF Infiniti w Łebie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Infiniti w Łebie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Łebie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Łebie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Łebie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Łeba Aleja świętego Jakuba LEA01N 54.748661/17.560760 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer