Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Lesko

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Lesku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr cząstek stałych DPF FAP zmienia się w standard w samochodach osobowych Infiniti z silnikiem napędzanym dieslem, pomimo że moduł ten zużywa się, z czym poradzić może sobie mycie filtrów FAP w warsztacie pod Leskiem. Uzyskanie pułapów zawartości emitowanych spalin, zgodnych z normą EURO 4, koniecznie potrzebuje działającego filtra cząstek stałych DPF. Nierzadko podłożem zatkanego filtra cząstek stałych, znanej firmy Infiniti, bywa inny defekt, za przykład może posłużyć: uszkodzenie tłoków lub pierścieni. Filtry cząstek stałych pracują w niewiarygodnie skomplikowanych warunkach, a więc w układzie redukcji emisji spalin, co jest przyczyną tego, że dochodzi do utraty właściwości podzespołu. Lesko należy do centrów, które napotykają kłopot w związku, z zawartością produkowanych przez auta zanieczyszczeń w miejskim powietrzu Leska, czemu producent Infiniti próbuje, prewencyjnie zapobiegać, za sprawą obecności filtrów DPF. Aby uchronić się przed dużą ilością trudności przy prowadzeniu diesla Infiniti, przydaje się okresami przepłukać katalizator samochodowy, usługa jest świadczona w warsztacie pod Leska. Znalezienie odpowiedniego warsztatu mechaniki w Lesku celującego w autach osobowych Infiniti może być nieproste, oraz jest mozolne. Infiniti to samochody, jakie cieszą się sławą na terenie całego świata, ale walczą z utrudnieniami z filtrami cząstek stałych. Usługi, między innymi naprawa DPF FAP a także płukanie DPF dla marki Infiniti, znaleźć można w panelu po prawej, a także w warsztacie w Lesku. Dlatego że Infiniti, równorzędnie jak inne samochody koniecznie potrzebuje do nienagannego funkcjonowania sprawnych filtrów cząstek stałych DPF dlatego też polecamy w Lesku wziąć pod skrzydła katalizator.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Lesku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Lesku 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Lesku 320
Mycie katalizatora Infiniti w Lesku 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Lesku 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Lesku 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Lesku 1490
Wycinanie filtra DPF Infiniti, usuwanie filtra DPF Infiniti w Lesku 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Infiniti w Lesku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Lesku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Lesku z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Lesku wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Lesko Bieszczadzka LSK01ML 49.473011/22.324141 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer