Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Libertów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Libertowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Libertowie wystąpiła opcja płukania katalizatorów do aut Infiniti dzięki funkcjonowania warsztatu samochodowego z Libertowa. Znanej marce Infiniti nie udało się wyprodukowanie wymaganych do zrealizowania górnych limitów ilości emitowanych gazów wydechowych, bez zastosowania filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Infiniti to samochody, jakie są znane w całym kraju, jednakże biedzą się ze strapieniem z katalizatorami SCR. Dobranie odpowiedniego mechanika samochodowego w Libertowie celującego w pojazdach osobowych Infiniti może dostarczyć kłopotów, jak również jest czasochłonne. Standardową bolączką, dotykającą auta spod znaku Infiniti, przede wszystkim, wyposażone w silnik samozapłonowy, jest zapchany sadzą DPF. Katalizatory SCR działają w nadzwyczaj ciężkim środowisku, a więc za kolektorem spalin, w wyniku czego po czasie następuje spadek parametrów urządzenia. Filtry cząstek stałych utworzone są z aktywnego chemicznie wkładu, i korpusu z metalu, co sprawia, że DPF-y zaczopowują się sadzą i wymagają naprawy, zalecamy warsztat z Libertowa. Pojazdy osobowe i ciężarowe z logo Infiniti charakteryzują się doskonałymi układami w kwestii zmniejszenia ilości produkowanych spalin. Zregenerowanie sprawności elementów filtrów FAP w Libertowie dla aut producenta Infiniti jest dostępne, gdyż nowa metoda regeneracji dotarła do Libertowa. Cennik usług regenerowania filtrów cząstek stałych FAP/DPF dla Infiniti dla Libertowa znajduje się na dole, można odszukać na tej liście, na jaki koszt trzeba się przygotować za świadczone usługi czyszczenia katalizatorów.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Libertowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Libertowie 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Libertowie 320
Mycie katalizatora Infiniti w Libertowie 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Libertowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Libertowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Libertowie 1490
Wycinanie katalizatora Infiniti, usuwanie katalizatora Infiniti w Libertowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Infiniti w Libertowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Libertowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Libertowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Libertowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Libertów Góra Libertowska KRA013 49.981209/19.910749 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer