Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Lipsk

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Lipsku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

DPF staje się standardowym rozwiązaniem w samochodach Infiniti z silnikiem samozapłonowym, pomimo że element ten zużywa się, co rozwiązać może czyszczenie katalizatorów w pracowni pod Lipskiem. Lipsk jest jednym z miast, które mają problem bezpośrednio związany, z dużą ilością zanieczyszczeń w atmosferze, czemu słynna marka Infiniti próbuje, zapobiegać, za pomocą obecności filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Zazwyczaj źródłem zaczopowania katalizatora SCR, z symbolem Infiniti, jest inny problem, np. Uszkodzony układ doładowania. FAP-y działają w wyjątkowo trudnym środowisku, a dokładnie w rurze wydechowej, co sprawia, że dochodzi do utraty wyników urządzenia. Cały szereg pojazdów osobowych w Lipsku to pojazdy z silnikiem dCi mające zainstalowany filtr i katalizator, który musi się oddawać do odnawiania. Katalizatory samochodowe stworzone są z ceramicznego wnętrza, jak również osłony z metalu, co wywołuje, że filtry FAP wypełniają się i wymagają naprawy, zachwalamy tym samym usługi z Lipska. Dobranie fachowego zakładu w Lipsku specjalizującego się w autach Infiniti może być skomplikowane, oraz jest żmudne. Klasyczną bolączką, z jaką biedzą się samochody firmy Infiniti, przede wszystkim, gdy wykorzystywany jest silnik diesla, jest zabrudzony filtr i katalizator. Serwis takich usług jak naprawa DPF FAP czy płukanie katalizatorów dla aut Infiniti, wyszukać można po prawej stronie, czy w pracowni w Lipsku. Odtworzenie możliwości właściwości katalizatorów w Lipsku dla aut producenta Infiniti jest bezproblemowe, gdyż regeneracja hydrochemiczna trafiła do Lipska.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Lipsku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Lipsku 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Lipsku 320
Mycie katalizatora Infiniti w Lipsku 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Lipsku 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Lipsku 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Lipsku 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Infiniti, usuwanie filtra cząstek stałych Infiniti w Lipsku 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Infiniti w Lipsku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Lipsku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Lipsku z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Lipsku wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Lipsk Rynek LPS01A 53.733349/23.403481 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer