Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Łochów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Łochowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Łochowie istnieje opcja regenerowania filtrów FAP do pojazdów osobowych i ciężarowych Infiniti dzięki pracy warsztatu samochodowego z Łochowa. Infiniti to auta, które cieszą się sławą w całym kraju, lecz biedzą się z bolączkami z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Zazwyczaj słabością, z którą biedzą się pojazdy firmy Infiniti, przede wszystkim, wykorzystujące silnik wysokoprężny, jest zabrudzony sadzą DPF. Filtry FAP chodzą w niewiarygodnie brudnych warunkach, a dokładnie w rurze wydechowej, co sprawia, że następuje utrata możliwości urządzenia. Łochów należy do centrów, które dotyka problem mający związek, z dużą ilością zanieczyszczeń w miejskiej atmosferze, czemu słynny producent Infiniti stara się, zapobiegać, dzięki wykorzystaniu filtrów DPF. Prócz atrakcji dla będących przejazdem pod Łochowem odnaleźć można zakłady, zajmujące się płukaniem filtrów cząstek stałych do samochodów osobowych Infiniti. Samochody marki Infiniti cieszą się doskonałymi narzędziami w temacie obniżania emisji zanieczyszczonych spalin. Stajni Infiniti nie powiodłoby się generowanie potrzebnych do spełnienia maksymalnych limitów ilości emitowanych gazów wydechowych, bez zastosowania filtrów DPF. Cennik usług płukania reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami dedykowanych do Infiniti dla Łochowa znajduje się pod zdjęciem, da się zweryfikować w tej tabeli, ile trzeba zapłacić za przeprowadzenie naprawy FAP. Gdyż Infiniti, tak jak inne marki domaga się do nienagannej pracy sprawnych reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami dlatego też polecamy w Łochowie wziąć pod lupę filtr cząstek stałych DPF FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Łochowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Łochowie 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Łochowie 320
Mycie katalizatora Infiniti w Łochowie 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Łochowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Łochowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Łochowie 1490
Wycinanie filtra DPF Infiniti, usuwanie filtra DPF Infiniti w Łochowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Infiniti w Łochowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Łochowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Łochowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Łochowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Łochów Osiedle Leśna Aleja Pokoju LOC919 52.528240/21.685810 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer