Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Łososina Dolna

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Łososinie Dolnej

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr cząstek stałych robi się standardem w pojazdach Infiniti z silnikiem wysokoprężnym, lecz część ta psuje się, co może rozwiązać regeneracja filtrów FAP w laboratorium pod Łososiną Dolną. Marce Infiniti nie byłoby możliwe osiągnięcie wymaganych do zrealizowania wartości emisji gazów wydechowych, bez montowania reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Generowanie limitów ilości produkowanych spalin, dopuszczalnych dla emisji spalin EURO 6, wymaga sprawnego katalizatora SCR. Pojazdy osobowe i ciężarowe wytwórcy Infiniti znamionują się bezkonkurencyjnymi narzędziami w kwestii ograniczania produkcji gazów wydechowych. Najczęściej w przypadku przyczyną uszkodzenia filtra cząstek stałych FAP, korporacji Infiniti, staje się inne wybrakowanie, możliwą przyczyną jest: niewłaściwa praca układu zasilania silnika. Łososina Dolna jest jednym z centrów, które mają kłopot powiązany, z ilością cząstek stałych w powietrzu atmosferycznym, czemu koncern Infiniti usiłuje, prewencyjnie zapobiegać, dzięki wykorzystaniu filtrów cząstek stałych FAP. Często słabością, z jaką męczą się osobówki z logo Infiniti, zazwyczaj, wykorzystujące silnik samozapłonowy, jest brudny od sadzy filtr DPF FAP. Cały szereg samochodów w Łososinie Dolnej to pojazdy z silnikiem CiTD posiadające zamontowany filtr i katalizator, który nie może obejść się bez oczyszczania. Wybierz swój warsztat samochodowy, który jest specjalistą od Infiniti w Łososinie Dolnej, przy użyciu wyszukiwarki w kolumnie po prawej stronie. Usługi, między innymi czyszczenie FAP czy płukanie DPF FAP dla pojazdów marki Infiniti, znaleźć można w panelu bocznym naszej strony, czy w pracowni warsztatu w Łososinie Dolnej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Łososinie Dolnej

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Łososinie Dolnej 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Łososinie Dolnej 320
Mycie katalizatora Infiniti w Łososinie Dolnej 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Łososinie Dolnej 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Łososinie Dolnej 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Łososinie Dolnej 1490
Wycinanie katalizatora SCR Infiniti, usuwanie katalizatora SCR Infiniti w Łososinie Dolnej 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Infiniti w Łososinie Dolnej 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Łososinie Dolnej

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Łososinie Dolnej z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Łososinie Dolnej wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Łososina Dolna Łososina Dolna 377 LDL01A 49.742512/20.624460 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer