Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Lubicz Dolny

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Lubiczu Dolnym

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator SCR staje się standardem w pojazdach Infiniti z silnikiem samozapłonowym, jednakże część tą dotykają usterki, z czym pomóc może naprawa filtrów FAP w pracowni warsztatu pod Lubiczem Dolnym. Odszukanie profesjonalnego zakładu w Lubiczu Dolnym przodującego w pojazdach osobowych Infiniti może być trudne, jak również jest długotrwałe. Lubicz Dolny należy do ośrodków, które napotykają kłopot mający związek, z dużym odsetkiem wyemitowanych cząstek stałych w miejskiej atmosferze, czemu słynna firma Infiniti usiłuje, przeciwstawiać się, z pomocą reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. DPF-y zmontowane są ze skomplikowanego wkładu, i osłony z metalu, przez co filtry DPF wypełniają się i konieczna jest naprawa, polecamy warsztat z Lubicza Dolnego. Nagminnie źródłem zapchanego filtra DPF/FAP, wytwórcy Infiniti, bywa inna wada, na przykład: uszkodzony zawór EGR. Stajni Infiniti niemożliwe byłoby wyprodukowanie wymaganych do spełnienia maksymalnych wyników produkcji zanieczyszczeń, bez wykorzystania katalizatorów. Infiniti to pojazdy, które są słynne na całym świecie, lecz walczą z trudnościami z filtrami DPF. Duża część samochodów w Lubiczu Dolnym to samochody z silnikiem dCi mające zamontowany DPF, który nie może obejść się bez regenerowania. Usługi takie jak czyszczenie filtrów cząstek stałych jak również płukanie FAP dla samochodów marki Infiniti, wyszukać można po prawej stronie, jak również u mechanika w Lubiczu Dolnym. Wyszukaj swojego mechanika, którego specjalnością jest Infiniti w Lubiczu Dolnym, za pomocą wyszukiwarki po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Lubiczu Dolnym

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Lubiczu Dolnym 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Lubiczu Dolnym 320
Mycie katalizatora Infiniti w Lubiczu Dolnym 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Lubiczu Dolnym 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Lubiczu Dolnym 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Lubiczu Dolnym 1490
Wycinanie filtra FAP Infiniti, usuwanie filtra FAP Infiniti w Lubiczu Dolnym 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Infiniti w Lubiczu Dolnym 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Lubiczu Dolnym

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Lubiczu Dolnym z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Lubiczu Dolnym wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Lubicz Dolny Toruńska POP-LUG1 53.030540/18.752150 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer