Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Lubicz Górny

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Lubiczu Górnym

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Lubiczu Górnym znajduje się sposobność płukania filtrów DPF do samochodów Infiniti z racji działalności warsztatowego laboratorium z Lubicza Górnego. Dobranie odpowiedniego warsztatu mechaniki w Lubiczu Górnym celującego w pojazdach Infiniti może dostarczyć kłopotów, oraz jest pracochłonne. Prócz niespodzianek dla przyjezdnych pod Lubiczem Górnym odszukać można pracownie, zajmujące się płukaniem DPF FAP do pojazdów osobowych Infiniti. Infiniti to auta osobowe i ciężarowe, jakie cieszą się uznaniem na terenie całej Polski, jednak stykają się ze strapieniem z filtrami DPF. Lubicz Górny jest jednym z centrów, jakie dotyka problem powiązany, z zawartością produkowanych przez samochody zanieczyszczeń w powietrzu atmosferycznym, czemu marka Infiniti stara się, profilaktycznie przeciwstawiać się, za sprawą obecności filtrów DPF. Duża część samochodów osobowych w Lubiczu Górnym to samochody użytkowe wyposażone w filtr i katalizator, który potrzebuje odnawiania elementów. Katalizatory samochodowe zbudowane są ze skomplikowanego wkładu, a także metalowego korpusu, co sprawia, że katalizatory samochodowe zaczopowują się sadzą i konieczna jest naprawa, zalecamy usługi z Lubicza Górnego. Generowanie maksymalnych pułapów zawartości emitowanych cząstek stałych, poprawnych dla normy EURO 4, koniecznie wymaga przygotowanego filtra cząstek stałych DPF. Wykaz cen odnawiania filtrów cząstek stałych pochodzących z Infiniti dla Lubicza Górnego wstawiliśmy w dolnej części strony, można odszukać w tym cenniku, koszt za wykonanie naprawy DPF. Zlokalizuj warsztat, którego specjalnością jest Infiniti w Lubiczu Górnym, za pomocą wyszukiwarki na panelu po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Lubiczu Górnym

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Lubiczu Górnym 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Lubiczu Górnym 320
Mycie katalizatora Infiniti w Lubiczu Górnym 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Lubiczu Górnym 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Lubiczu Górnym 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Lubiczu Górnym 1490
Wycinanie filtra DPF Infiniti, usuwanie filtra DPF Infiniti w Lubiczu Górnym 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Infiniti w Lubiczu Górnym 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Lubiczu Górnym

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Lubiczu Górnym z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Lubiczu Górnym wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Lubicz Górny Dworcowa LCZ02N 53.031689/18.758640 Wyszukaj
Lubicz Górny Bankowa LCZ01N 53.025501/18.770189 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer