Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Lubień Kujawski

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Lubieniu Kujawskim

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

FAP robi się standardowym rozwiązaniem w pojazdach osobowych Infiniti z silnikiem wysokoprężnym, jednakże moduł ten psuje się, czemu podołać może naprawa filtrów DPF u mechanika pod Lubieniem Kujawskim. Najczęściej podłożem usterki filtra FAP, znanego koncernu Infiniti, bywa inne uszkodzenie, za przykład może posłużyć: uszkodzone oringi wtryskiwaczy. Słynnemu producentowi Infiniti nie byłoby możliwe zachowanie potrzebnych do spełnienia maksymalnych pułapów ilości produkowanych zanieczyszczonych spalin, bez zaczerpnięcia korzyści z filtrów DPF. Zdobycie wyników produkcji gazów spalinowych, zgodnych z normą EURO, potrzebuje pracującego poprawnie filtra cząstek stałych. Prócz rozrywek dla będących przejazdem pod Lubieniem Kujawskim odszukać można warsztaty, trudniące się czyszczeniem katalizatorów samochodowych do pojazdów osobowych i ciężarowych Infiniti. Infiniti to osobówki, jakie są uznane w całej Europie i nie tylko, mimo to borykają się z utrudnieniami z filtrami FAP. Często niedoskonałością, z którą biedzą się auta znanej marki Infiniti, zazwyczaj, wyposażone w silnik diesla, jest zapchany sadzą filtr i katalizator. Dobranie kompetentnego warsztatu w Lubieniu Kujawskim celującego w autach Infiniti może przysporzyć trudności, a także jest długotrwałe. Odzyskiwanie efektywności części wchodzących w skład filtrów cząstek stałych w Lubieniu Kujawskim dla aut producenta Infiniti jest dostępne, bowiem regeneracja hydrochemiczna przybyła do Lubienia Kujawskiego. Wyszukaj swój warsztat, który naprawia samochody marki Infiniti w Lubieniu Kujawskim, dzięki usłudze wyszukiwania w prawej kolumnie naszej strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Lubieniu Kujawskim

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Lubieniu Kujawskim 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Lubieniu Kujawskim 320
Mycie katalizatora Infiniti w Lubieniu Kujawskim 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Lubieniu Kujawskim 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Lubieniu Kujawskim 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Lubieniu Kujawskim 1490
Wycinanie filtra DPF Infiniti, usuwanie filtra DPF Infiniti w Lubieniu Kujawskim 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Infiniti w Lubieniu Kujawskim 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Lubieniu Kujawskim

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Lubieniu Kujawskim z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Lubieniu Kujawskim wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Lubień Kujawski Wojska Polskiego LKU01G 52.406200/19.162939 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer