Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Lubomierz

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Lubomierzu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr DPF zmienia się w standardowe rozwiązanie w samochodach Infiniti z silnikiem na ropę, ale komponent ten psuje się, co rozwiązać może mycie filtrów FAP w laboratorium pod Lubomierzem. Dobranie odpowiedniego zakładu mechaniki samochodowej w Lubomierzu przodującego w autach osobowych Infiniti może być skomplikowane, i jest żmudne. Znanej korporacji Infiniti nie udałoby się wytwarzanie niezbędnych osiągów zawartości emitowanych zanieczyszczonych spalin, bez instalacji filtrów DPF. Infiniti to diesle, jakie są popularne na terenie całego kraju, jednak stykają się z kwestią z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Aby zabezpieczyć się od problemów w eksploatacji samochodu Infiniti, trzeba czasami czyścić filtr i katalizator, usługa jest świadczona w warsztatowym laboratorium pod Lubomierza. Lubomierz jest jednym z miast, które mają problem mający związek, z ilością emitowanych zanieczyszczeń w przestrzeni powietrznej Lubomierza, czemu znany producent Infiniti stara się, profilaktycznie przeciwstawiać się, za pomocą katalizatorów samochodowych. Samochody osobowe i ciężarowe spod znaku Infiniti chlubią się znakomitymi mechanizmami pracy w zakresie ograniczenia zawartości produkowanych zanieczyszczeń. Oprócz atrakcji dla wizytujących pod Lubomierzem zlokalizować można laboratoria, zajmujące się płukaniem DPF do aut osobowych i ciężarowych Infiniti. Tabela z cennikiem odnawiania elementów reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami wymontowanych z Infiniti dla Lubomierza zamieściliśmy niżej, można zweryfikować w tamtym cenniku, na jaki koszt trzeba się przygotować za wykonanie usługi naprawy DPF. Usługi takie jak naprawa filtrów cząstek stałych albo płukanie katalizatorów dla aut Infiniti, wyszukać można na stronie, albo w warsztacie samochodowym w Lubomierzu.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Lubomierzu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Lubomierzu 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Lubomierzu 320
Mycie katalizatora Infiniti w Lubomierzu 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Lubomierzu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Lubomierzu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Lubomierzu 1490
Wycinanie katalizatora SCR Infiniti, usuwanie katalizatora SCR Infiniti w Lubomierzu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Infiniti w Lubomierzu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Lubomierzu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer