Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Łubowo

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Łubowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr FAP zmienia się w standardowe rozwiązanie w samochodach Infiniti z silnikiem samozapłonowym, ale moduł ten dotykają usterki, co rozwiązać może mycie filtrów DPF w warsztacie samochodowym pod Łubowem. Dobór kompetentnego zakładu w Łubowie wyspecjalizowanego w samochodach Infiniti może przysporzyć problemów, a także jest pracochłonne. Katalizatory wykonują pracę w nadzwyczaj skomplikowanych warunkach, a dokładnie w samochodowym wydechu, co jest powodem, że dochodzi do spadku możliwości urządzenia. Korporacji Infiniti niemożliwe byłoby zdobycie potrzebnych do spełnienia maksymalnych limitów ilości emitowanych spalin, bez instalacji reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Aby ustrzec się od kłopotów w pracy pojazdu Infiniti, potrzeba okresowo przepłukać katalizator, możliwość taka istnieje w warsztatowym laboratorium pod Łubowa. Łubowo jest jednym z centrów, jakie biją na alarm związany, z dużą zawartością produkowanych zanieczyszczeń w powietrzu Łubowa, czemu słynny producent Infiniti dąży aby, przeciwdziałać, za pomocą obecności filtrów DPF. DPF-y zmontowane są ze skomplikowanego wkładu, a także metalowego korpusu, przez co katalizatory SCR wypełniają się i konieczna jest regeneracja, polecamy firmę pod Łubowem. Diesle z logo Infiniti szczycą się pierwszorzędnymi patentami w sferze obniżenia poziomu emisji spalin. Tabela cennika płukania filtrów DPF dedykowanych do Infiniti dla Łubowa ulokowano pod zdjęciem, można przeglądnąć w tamtym cenniku, koszt za przeprowadzenie regeneracji filtrów cząstek stałych. Z racji tego, że Infiniti, niczym inne marki potrzebuje do sprawnej pracy działających filtrów DPF/FAP dlatego też warto nadmienić, by w Łubowie zwrócić uwagę na katalizator SCR.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Łubowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Łubowie 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Łubowie 320
Mycie katalizatora Infiniti w Łubowie 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Łubowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Łubowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Łubowie 1490
Wycinanie filtra DPF Infiniti, usuwanie filtra DPF Infiniti w Łubowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Infiniti w Łubowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Łubowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Łubowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Łubowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Łubowo Łubowo 13F LWO01A 52.513950/17.458960 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer