Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Łyse

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Łysych

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Łysych znajduje się możliwość oczyszczania filtrów cząstek stałych DPF do pojazdów osobowych i ciężarowych Infiniti dzięki obecności pracowni warsztatu z Łysych. Oprócz atrakcji dla turystów pod Łysymi odszukać można warsztaty, zajmujące się czyszczeniem katalizatorów do aut Infiniti. Sporo samochodów w Łysych to auta z silnikiem CDTi posiadający zainstalowany filtr FAP, który dopomina się regeneracji. Łyse należy do centrów, które spotyka problem mający związek, z dużą ilością wyemitowanych cząstek stałych w atmosferze miasta, czemu producent Infiniti usiłuje, przeciwdziałać, za pomocą obecności filtrów cząstek stałych DPF. Infiniti to pojazdy, jakie są uznane w całym kraju, jednak walczą z bolączkami z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Ażeby uchronić się przed dużą ilością problemów z użytkowaniem pojazdu Infiniti, potrzeba od czasu do czasu przedmuchać FAP, możliwość taka istnieje w pracowni pod Łysych. Katalizatory samochodowe trudnią się pracą w wyjątkowo trudnym środowisku pracy, czyli w rurze wydechowej, co jest przyczyną tego, że następuje spadek wyników urządzenia. Na ogół powodem usterki filtra cząstek stałych DPF, znanego koncernu Infiniti, staje się inny defekt, doskonałym przykładem jest: niewłaściwa praca sterownika silnika. Namierz swój zakład mechaniki, który poradzi sobie z Twoim Infiniti w Łysych, dzięki usłudze wyszukiwania w kolumnie po prawej stronie. Świadczone usługi takie jak czyszczenie DPF FAP oraz płukanie FAP dla samochodów Infiniti, odszukać można na naszej stronie internetowej, oraz w pracowni w Łysych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Łysych

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Łysych 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Łysych 320
Mycie katalizatora Infiniti w Łysych 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Łysych 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Łysych 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Łysych 1490
Wycinanie filtra FAP Infiniti, usuwanie filtra FAP Infiniti w Łysych 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Infiniti w Łysych 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Łysych

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Łysych z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Łysych wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Łyse Henryka Sienkiewicza LSY01A 53.364780/21.553631 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer