Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Łyszkowice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Łyszkowicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr i katalizator staje się standardowym rozwiązaniem w samochodach osobowych Infiniti z silnikiem na ropę, aczkolwiek element ten dotykają usterki, co może rozwiązać czyszczenie FAP w laboratorium pod Łyszkowicami. Filtry FAP zmontowane są z aktywnego chemicznie wkładu, oraz osłony z metalu, z tego też powodu filtry DPF wypełniają się zanieczyszczeniami i konieczna jest naprawa, rekomendujemy zatem współpracę z Łyszkowicami. Uzyskanie wyników ilości produkowanych gazów wydechowych, dopuszczonych normą EURO 5, potrzebuje działającego sprawnie filtra DPF. Korporacji Infiniti niemożliwe byłoby wytworzenie oczekiwanych maksymalnych wyników produkcji zanieczyszczonych spalin, bez zaczerpnięcia korzyści z katalizatorów. Filtry cząstek stałych DPF FAP działają w nieprzeciętnie obciążonych warunkach pracy , a więc w rurze wydechowej, co jest przyczyną tego, że po czasie następuje spadek właściwości urządzenia. Nierzadko bolączką, która dotyka osobówki korporacji Infiniti, głównie, kiedy w aucie pracuje silnik wysokoprężny diesla, jest brudny katalizator samochodowy. Łyszkowice należy do ośrodków, jakie biją na alarm powiązany, z ilością szkodliwych zanieczyszczeń w powietrzu, czemu słynna firma Infiniti dąży aby, przeciwstawiać się, ze wsparciem filtrów cząstek stałych. Odnalezienie specjalistycznego mechanika w Łyszkowicach wyspecjalizowanego w pojazdach Infiniti może dostarczyć kłopotów, oraz jest czasochłonne. Ponieważ Infiniti, podobnie jak każda inna marka koniecznie potrzebuje do sprawnej pracy działających filtrów cząstek stałych polecamy, żeby w Łyszkowicach wziąć pod skrzydła katalizator. Wykonywanie usług takich jak czyszczenie FAP a także regeneracja DPF dla pojazdów Infiniti, można znaleźć po prawej stronie, a także w laboratorium warsztatu w Łyszkowicach.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Łyszkowicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Łyszkowicach 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Łyszkowicach 320
Mycie katalizatora Infiniti w Łyszkowicach 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Łyszkowicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Łyszkowicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Łyszkowicach 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Infiniti, usuwanie filtra cząstek stałych Infiniti w Łyszkowicach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Infiniti w Łyszkowicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Łyszkowicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Łyszkowicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Łyszkowicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Łyszkowice Kościelna LSW01A 51.985310/19.910601 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer