Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Maciejowice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Maciejowicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Maciejowice chlubi się obecnością laboratorium warsztatu samochodowego trudniącego się naprawą filtrów DPF do samochodów osobowych i ciężarowych spod znaku Infiniti. Filtry DPF trudnią się pracą w nieprzeciętnie brudnym środowisku pracy, to jest w układzie wydechowym, w wyniku czego następuje utrata wyników części. Generowanie wartości poziomu produkcji spalin, dozwolonych przez emisji spalin EURO 4, koniecznie potrzebuje niezawodnego DPF-a. Maciejowice jest jednym z ośrodków, jakie mają problem mający związek, z ilością produkowanych zanieczyszczeń w atmosferze, czemu znany producent Infiniti stara się, prewencyjnie zapobiegać, dzięki wykorzystaniu filtrów cząstek stałych FAP. Katalizatory SCR utworzone są z ceramicznego wnętrza, a także korpusu z metalu, co sprawia, że katalizatory samochodowe zapychają się i wymagają naprawy, polecamy zatem firmę pod Maciejowicami. Wiele samochodów osobowych w Maciejowicach to samochody z turbosprężarką wyposażone w katalizator SCR, który nie może obejść się bez mycia. Infiniti to osobówki, jakie cieszą się sławą na całym świecie, jednak walczą z trudnościami z filtrami cząstek stałych. Żeby uchronić się przed dużą ilością komplikacji w pracy auta Infiniti, należy czasem przepłukać filtr DPF FAP, jest to udostępnione w pracowni pod Maciejowic. Tabela z cenami czyszczenia filtrów cząstek stałych DPF pochodzących z Infiniti dla Maciejowic zamieściliśmy w dolnej części strony, trzeba przeglądnąć w tej tabeli, ile trzeba zapłacić za wykonanie usługi naprawy filtrów cząstek stałych. Odnowienie sprawności części filtrów cząstek stałych DPF w Maciejowicach dla samochodów marki Infiniti jest łatwe, ponieważ regeneracja hydrochemiczna przybyła do Maciejowic.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Maciejowicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Maciejowicach 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Maciejowicach 320
Mycie katalizatora Infiniti w Maciejowicach 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Maciejowicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Maciejowicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Maciejowicach 1490
Wycinanie filtra FAP Infiniti, usuwanie filtra FAP Infiniti w Maciejowicach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Infiniti w Maciejowicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Maciejowicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Maciejowicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Maciejowicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Maciejowice Bankowa MCJ01N 51.693932/21.551929 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer