Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Mała Wieś

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Małej Wsi

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Małej Wsi istnieje szansa czyszczenia katalizatorów samochodowych do samochodów osobowych Infiniti z racji pracy warsztatu samochodowego z Małej Wsi. Znalezienie specjalistycznego mechanika w Małej Wsi wyspecjalizowanego w samochodach osobowych Infiniti może być niełatwe, a także jest długotrwałe. Mnóstwo samochodów w Małej Wsi to samochody z silnikiem MultiJet mające wbudowany filtr FAP, który dopomina się mycia. Generowanie limitów ilości emitowanych zanieczyszczeń, dopuszczonych normą emisji spalin EURO 6, wymaga działającego sprawnie filtra cząstek stałych. Infiniti to auta, jakie cieszą się sławą na terenie całego świata, jednak stykają się z trudnościami z filtrami cząstek stałych. Typową usterką, z którą męczą się osobowe i ciężarowe diesle z symbolem Infiniti, w większości wypadków, mające silnik diesla, jest brudny od sadzy filtr cząstek stałych DPF FAP. Słynnej korporacji Infiniti mogłoby nie powieść się generowanie niezbędnych maksymalnych limitów emisji zanieczyszczonych spalin, bez montowania filtrów cząstek stałych. Katalizatory chodzą w niezwykle skomplikowanych warunkach, to jest w samochodowym wydechu, przez co następuje spadek osiągów podzespołu. Odnajdź swój zakład, który naprawia samochody marki Infiniti w Małej Wsi, za pomocą wyszukiwarki po prawej stronie. Zrewaloryzowanie skuteczności części wchodzących w skład katalizatorów samochodowych w Małej Wsi dla samochodów Infiniti jest możliwe do osiągnięcia, dlatego, że regeneracja wodno-chemiczna dotarła do Małej Wsi.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Małej Wsi

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Małej Wsi 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Małej Wsi 320
Mycie katalizatora Infiniti w Małej Wsi 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Małej Wsi 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Małej Wsi 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Małej Wsi 1490
Wycinanie filtra DPF Infiniti, usuwanie filtra DPF Infiniti w Małej Wsi 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Infiniti w Małej Wsi 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Małej Wsi

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Małej Wsi z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Małej Wsi wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Mała Wieś Jana Kochanowskiego MWS01A 52.458229/20.103109 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer