Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Masłów Pierwszy

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Masłowie Pierwszym

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Masłów Pierwszy odznacza się obecnością warsztatowego laboratorium zajmującego się płukaniem katalizatorów do samochodów marki Infiniti. Filtry FAP utworzone są z ceramicznego wnętrza, jak również metalowej osłony, przez co filtry DPF FAP wypełniają się sadzą i potrzebna jest naprawa, zalecamy zatem współpracę z Masłowem Pierwszym. Auta osobowe i ciężarowe firmy Infiniti cechują się pierwszorzędnymi technologiami w kwestii redukcji zawartości emitowanych zanieczyszczonych spalin. Żeby uchronić się od trudności w pracy diesla Infiniti, potrzeba od czasu do czasu przepłukać katalizator samochodowy, udostępniono taką usługę w pracowni warsztatu pod Masłowa Pierwszego. Dobór adekwatnego warsztatu mechaniki w Masłowie Pierwszym przodującego w pojazdach osobowych Infiniti może dostarczyć kłopotów, a także jest pracochłonne. Niemało pojazdów w Masłowie Pierwszym to pojazdy z silnikiem HDI posiadające zamontowany katalizator SCR, który nie może obejść się bez czyszczenia. Masłów Pierwszy należy do miast, które dotyka problem w związku, z dużym odsetkiem produkowanych zanieczyszczeń w powietrzu, czemu marka Infiniti usiłuje, przeciwdziałać, korzystając z filtrów DPF/FAP. Oprócz atrakcji dla turystów pod Masłowem Pierwszym znaleźć można zakłady, parające się regeneracją DPF do pojazdów Infiniti. Dlatego że Infiniti, tak jak inne auta domaga się do sprawnej pracy sprawnych filtrów FAP dlatego też warto wspomnieć, by w Masłowie Pierwszym wziąć pod skrzydła filtr DPF. Serwis takich usług jak czyszczenie filtrów cząstek stałych i regeneracja FAP dla pojazdów Infiniti, zlokalizować można w panelu po prawej, i w pracowni w Masłowie Pierwszym.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Masłowie Pierwszym

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Masłowie Pierwszym 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Masłowie Pierwszym 320
Mycie katalizatora Infiniti w Masłowie Pierwszym 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Masłowie Pierwszym 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Masłowie Pierwszym 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Masłowie Pierwszym 1490
Wycinanie filtra FAP Infiniti, usuwanie filtra FAP Infiniti w Masłowie Pierwszym 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Infiniti w Masłowie Pierwszym 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Masłowie Pierwszym

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Masłowie Pierwszym z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Masłowie Pierwszym wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Masłów Pierwszy Modrzewiowa MAS01F 50.900959/20.721010 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer