Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Miasteczko Krajeńskie

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Miasteczku Krajeńskim

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Miasteczku Krajeńskim wystąpiła możliwość odnawiania filtrów cząstek stałych DPF do pojazdów Infiniti z przyczyny funkcjonowania laboratorium z Miasteczka Krajeńskiego. Prócz niespodzianek dla wizytujących pod Miasteczkiem Krajeńskim zlokalizować można laboratoria warsztatowe, trudniące się czyszczeniem katalizatorów samochodowych do pojazdów Infiniti. DPF-y działają w niezwykle ciężkim środowisku pracy, czyli w rurze wydechowej, co sprawia, że po czasie następuje spadek parametrów podzespołu. Katalizatory samochodowe zmontowane są ze skomplikowanego wkładu, oraz korpusu z metalu, co sprawia, że filtry cząstek stałych zapychają się zanieczyszczeniami i potrzebują naprawy, polecamy warsztat z Miasteczka Krajeńskiego. Zazwyczaj usterką, z którą męczą się osobowe i ciężarowe diesle z symbolem Infiniti, w większości wypadków, posiadające silnik wysokoprężny, jest zabrudzony katalizator samochodowy. By uchronić się od komplikacji przy prowadzeniu diesla Infiniti, potrzeba co jakiś czas czyścić FAP, udostępniono taką usługę w warsztatowym laboratorium pod Miasteczka Krajeńskiego. Uzyskanie osiągów poziomu emisji gazów spalinowych, dozwolonych przez normę emisji spalin EURO 6, domaga się przygotowanego reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem. Słynnej korporacji Infiniti nie udało się osiągnięcie niezbędnych do zrealizowania maksymalnych limitów poziomu emisji gazów spalinowych, bez skorzystania z filtrów cząstek stałych DPF. Ze względu fakt, że Infiniti, tak jak inne maszyny wymaga do nienagannego funkcjonowania nieuszkodzonych filtrów DPF warto wspomnieć, by w Miasteczku Krajeńskim zwrócić uwagę jaki stan ma nasz filtr DPF FAP. Odzyskiwanie wydolności właściwości filtrów DPF w Miasteczku Krajeńskim dla samochodów producenta Infiniti jest osiągalne, bo regeneracja wodno-chemiczna zawędrowała do Miasteczka Krajeńskiego.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Miasteczku Krajeńskim

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Miasteczku Krajeńskim 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Miasteczku Krajeńskim 320
Mycie katalizatora Infiniti w Miasteczku Krajeńskim 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Miasteczku Krajeńskim 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Miasteczku Krajeńskim 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Miasteczku Krajeńskim 1490
Wycinanie katalizatora SCR Infiniti, usuwanie katalizatora SCR Infiniti w Miasteczku Krajeńskim 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Infiniti w Miasteczku Krajeńskim 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Miasteczku Krajeńskim

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Miasteczku Krajeńskim z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Miasteczku Krajeńskim wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Miasteczko Krajeńskie Piotra Skargi MSK01E 53.097210/17.007090 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer