Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Miastko

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Miastku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.00

Filtr FAP staje się standardem w samochodach Infiniti z silnikiem wysokoprężnym, jednakże komponent ten dotykają usterki, co rozwiązać może mycie katalizatorów w warsztacie pod Miastkiem. Auta znanej firmy Infiniti cieszą się znakomitymi sposobami w sprawie ograniczania ilości produkowanych gazów wydechowych. Oprócz rozrywek dla podróżnych w Miastku znaleźć można pracownie, parające się regeneracją katalizatorów SCR do samochodów Infiniti. Miastko jest jednym z ośrodków, które napotykają kłopot w związku, z zawartością emitowanych przez auta zanieczyszczeń w przestrzeni powietrznej Miastka, czemu znany koncern Infiniti usiłuje, przeciwstawiać się, za sprawą obecności katalizatorów samochodowych. Infiniti to pojazdy osobowe i ciężarowe, jakie są uznane na terenie całej Polski, jednak biedzą się z bolączkami z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Katalizatory samochodowe stworzone są z aktywnego chemicznie wkładu, jak również korpusu z metalu, przez co FAP-y wypełniają się zanieczyszczeniami i konieczna jest regeneracja, polecamy zatem warsztat w Miastku. Słynnemu producentowi Infiniti nie udałoby się wytwarzanie potrzebnych do spełnienia górnych pułapów poziomu produkcji zanieczyszczeń, bez zaczerpnięcia korzyści z filtrów FAP. Główną bolączką, jaka dotyka pojazdy osobowe i ciężarowe spod skrzydeł Infiniti, szczególnie, wykorzystujące silnik wysokoprężny, jest zabrudzony sadzą FAP. Lista cennika odnawiania filtrów cząstek stałych dedykowanych do Infiniti dla Miastka wstawiliśmy poniżej tego tekstu, powinno być można odszukać na tej liście, ile trzeba zapłacić za wykonanie usługi czyszczenia DPF FAP. Wyszukaj warsztat, który pomoże z Infiniti w Miastku, dzięki usłudze wyszukiwania po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Miastku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Miastku 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Miastku 320
Mycie katalizatora Infiniti w Miastku 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Miastku 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Miastku 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Miastku 1490
Wycinanie katalizatora Infiniti, usuwanie katalizatora Infiniti w Miastku 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Infiniti w Miastku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Miastku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Miastku z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Miastku wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Miastko Wybickiego MIA343 54.007099/16.981630 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer