Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Michałów-Reginów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Michałowie-Reginowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Michałów-Reginów chlubi się obecnością warsztatu samochodowego zajmującego się oczyszczaniem filtrów DPF do aut osobowych ze stajni Infiniti. Michałów-Reginów jest jednym z miast, jakie napotykają problem bezpośrednio związany, z zawartością tlenków azotu NOx w powietrzu atmosferycznym, czemu znany koncern Infiniti dąży aby, przeciwdziałać, dzięki obecności katalizatorów samochodowych. Filtry cząstek stałych stworzone są z ceramiki, i metalowego korpusu, co wywołuje, że katalizatory wypełniają się i potrzebują czyszczenia, rekomendujemy firmę pod Michałowem-Reginowem. Typową słabością, na jaką narażone są pojazdy wytwórcy Infiniti, szczególnie, gdy za napęd służy silnik samozapłonowy, jest brudny od sadzy DPF. Cały szereg pojazdów w Michałowie-Reginowie to auta z silnikiem CRDi posiadające wbudowany katalizator, który potrzebuje regeneracji. Katalizatory samochodowe operują w niewiarygodnie trudnym środowisku, a mianowicie w samochodowym wydechu, co jest powodem, że po czasie następuje utrata właściwości części. Znalezienie specjalistycznego zakładu w Michałowie-Reginowie przodującego w samochodach osobowych Infiniti może dostarczyć kłopotów, a także jest czasochłonne. Stajni Infiniti nie powiodło się wytwarzanie koniecznych maksymalnych limitów ilości emitowanych zanieczyszczonych spalin, bez zaczerpnięcia korzyści z filtrów DPF. Taryfikator usług odnawiania filtrów DPF/FAP wymontowanych z Infiniti dla Michałowa-Reginowa umieszczono poniżej tego tekstu, istnieje możliwość by wyszukać w tamtej tabeli, ceny za świadczone usługi czyszczenia katalizatorów SCR. Usługi takie jak czyszczenie katalizatorów samochodowych oraz regeneracja DPF FAP dla marki Infiniti, znaleźć można w panelu bocznym naszej strony, oraz w warsztacie mechaniki samochodowej w Michałowie-Reginowie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Michałowie-Reginowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Michałowie-Reginowie 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Michałowie-Reginowie 320
Mycie katalizatora Infiniti w Michałowie-Reginowie 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Michałowie-Reginowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Michałowie-Reginowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Michałowie-Reginowie 1490
Wycinanie katalizatora Infiniti, usuwanie katalizatora Infiniti w Michałowie-Reginowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Infiniti w Michałowie-Reginowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Michałowie-Reginowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Michałowie-Reginowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Michałowie-Reginowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Michałów-Reginów Warszawska LGE01N 52.415901/20.965790 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer