Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Michałowice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Michałowicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Michałowice wyróżnia się z powodu mechanika zajmującego się myciem filtrów cząstek stałych DPF FAP do samochodów osobowych i ciężarowych firmy Infiniti. Michałowice jest jednym z miast, które dotyka problem związany, z dużą ilością tlenków azotu NOx nad głowami mieszkańców Michałowic, czemu słynny koncern Infiniti usiłuje, prewencyjnie zapobiegać, z pomocą filtrów DPF/FAP. Aby unikać problemów z eksploatacją diesla Infiniti, wypada okresowo czyścić filtr DPF, jest to dostępne w warsztacie mechaniki samochodowej pod Michałowic. Filtry DPF zbudowane są z aktywnego chemicznie wkładu, jak również metalowego korpusu, co sprawia, że filtry DPF FAP zaczopowują się zanieczyszczeniami i potrzebna jest naprawa, zalecamy firmę pod Michałowicami. Prócz atrakcji turystycznych w Michałowicach zlokalizować można pracownie, zajmujące się naprawą filtrów cząstek stałych do pojazdów osobowych i ciężarowych Infiniti. Znanemu producentowi Infiniti mogłoby nie powieść się osiągnięcie oczekiwanych pułapów zawartości produkowanych zanieczyszczeń, bez montażu katalizatorów. Nierzadko niedoskonałością, z którą zmagają się pojazdy osobowe i ciężarowe z logo Infiniti, głównie, kiedy w aucie pracuje silnik samozapłonowy, jest zapchany sadzą DPF. Katalizatory samochodowe funkcjonują w bardzo ciężkich warunkach pracy, a więc w samochodowym wydechu, co jest powodem, że następuje utrata parametrów części. Odzyskiwanie skuteczności składowych filtrów DPF w Michałowicach dla pojazdów producenta Infiniti jest łatwe, dlatego, że regeneracja metodą wodną zdołała przybyć do Michałowic. Świadczone usługi takie jak czyszczenie DPF albo płukanie filtrów cząstek stałych dla samochodów marki Infiniti, zlokalizować można w panelu bocznym naszej strony, albo w warsztatowym laboratorium w Michałowicach.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Michałowicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Michałowicach 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Michałowicach 320
Mycie katalizatora Infiniti w Michałowicach 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Michałowicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Michałowicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Michałowicach 1490
Wycinanie filtra FAP Infiniti, usuwanie filtra FAP Infiniti w Michałowicach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Infiniti w Michałowicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Michałowicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Michałowicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Michałowicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Michałowice Michałowice Pierwsze Na Grodek MCE01MP 50.154812/19.981649 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer