Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Miejsce Piastowe

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Miejscu Piastowym

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Miejscu Piastowym jest możliwość oczyszczania filtrów DPF do aut Infiniti dzięki obecności laboratorium warsztatu samochodowego z Miejsca Piastowego. Dobór specjalistycznego zakładu mechaniki w Miejscu Piastowym wyspecjalizowanego w pojazdach Infiniti może być trudne, i jest żmudne. Infiniti to osobówki, które cieszą się renomą w całej Europie i nie tylko, jednak stykają się z problemami z filtrami DPF. FAP-y funkcjonują w niezwykle ciężkim środowisku, to jest w samochodowym wydechu, co jest powodem, że po czasie następuje utrata parametrów części. Miejsce Piastowe należy do centrów, jakie mają problem mający związek, z dużym odsetkiem produkowanych przez auta zanieczyszczeń w atmosferze miasta, czemu słynna firma Infiniti stara się, przeciwdziałać, dzięki obecności filtrów DPF/FAP. Auta osobowe i ciężarowe znanej firmy Infiniti chlubią się świetnymi rozwiązaniami w sprawie ograniczania produkcji zanieczyszczonych spalin. Oprócz rozrywek dla turystów pod Miejscem Piastowym znaleźć można pracownie, zajmujące się płukaniem FAP do aut osobowych Infiniti. Słynnej korporacji Infiniti nie udałoby się uzyskanie koniecznych do spełnienia górnych osiągów ilości emitowanych gazów wydechowych, bez wykorzystania katalizatorów. Ze względu fakt, że Infiniti, niczym inne samochody potrzebuje do sprawnego funkcjonowania nienaruszonych filtrów cząstek stałych FAP dlatego też zalecamy, żeby w Miejscu Piastowym zwrócić uwagę jaki stan ma nasz katalizator samochodowy. Wykonywanie usług takich jak naprawa katalizatorów i płukanie FAP dla aut marki Infiniti, można odszukać po prawej stronie, i w pracowni warsztatu w Miejscu Piastowym.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Miejscu Piastowym

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Miejscu Piastowym 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Miejscu Piastowym 320
Mycie katalizatora Infiniti w Miejscu Piastowym 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Miejscu Piastowym 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Miejscu Piastowym 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Miejscu Piastowym 1490
Wycinanie katalizatora Infiniti, usuwanie katalizatora Infiniti w Miejscu Piastowym 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Infiniti w Miejscu Piastowym 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Miejscu Piastowym

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Miejscu Piastowym z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Miejscu Piastowym wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Miejsce Piastowe Cmentarna MEP01A 49.632500/21.785089 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer