Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Mielno

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Mielnie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

DPF robi się standardem w autach osobowych Infiniti z silnikiem napędzanym ropą, jednak urządzenie to zużywa się, co rozwiązać może czyszczenie FAP w laboratorium pod Mielnem. Zwykle powodem usterki filtra cząstek stałych, z logo Infiniti, trafia się inny mankament, jedną z możliwości jest: uszkodzone oringi wtryskiwaczy. Filtry DPF FAP operują w niewiarygodnie trudnym środowisku, a dokładnie w układzie redukcji emisji spalin, co wywołuje, że dochodzi do utraty wyników podzespołu. Sporo aut w Mielnie to auta z silnikiem i-CTDi posiadające wbudowany filtr i katalizator, który wymaga regenerowania. Marce Infiniti nie byłoby możliwe utrzymanie spodziewanych pułapów poziomu produkcji gazów spalinowych, bez montowania katalizatorów. Prócz rozrywek dla będących przejazdem w Mielnie zlokalizować można zakłady, trudniące się płukaniem DPF FAP do pojazdów osobowych Infiniti. Infiniti to osobówki, jakie są popularne w całej Europie i nie tylko, jednakże biedzą się z utrudnieniami z filtrami DPF. FAP-y złożone są z ceramiki, oraz korpusu z metalu, z tego też powodu katalizatory samochodowe zapychają się i potrzebna jest regeneracja, zalecamy zatem warsztat z Mielna. Usługi, między innymi czyszczenie DPF FAP jak też płukanie katalizatorów SCR dla aut producenta Infiniti, zlokalizować można w panelu bocznym naszej strony, jak też w pracowni w Mielnie. Dlatego że Infiniti, niczym inne marki potrzebuje do właściwego działania nieuszkodzonych filtrów cząstek stałych FAP zalecamy w Mielnie wziąć pod lupę FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Mielnie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Mielnie 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Mielnie 320
Mycie katalizatora Infiniti w Mielnie 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Mielnie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Mielnie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Mielnie 1490
Wycinanie katalizatora Infiniti, usuwanie katalizatora Infiniti w Mielnie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Infiniti w Mielnie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Mielnie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Mielnie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Mielnie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Mielno Osiedle Lechitów Wojska Polskiego MLN01A 54.260689/16.054819 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer