Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Mikołajki Pomorskie

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Mikołajkach Pomorskich

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

DPF staje się standardowym rozwiązaniem w samochodach osobowych Infiniti z silnikiem na ropę, choć urządzenie to zużywa się, z czym pomóc może czyszczenie filtrów DPF w warsztatowym laboratorium pod Mikołajkami Pomorskimi. Aby uniknąć komplikacji w eksploatacji diesla Infiniti, należy okresami przedmuchać DPF, możliwość taka istnieje u mechanika pod Mikołajek Pomorskich. Zachowanie maksymalnych wyników emisji cząstek stałych, dopuszczalnych przez normę emisji spalin EURO 6, domaga się jednego podzespołu, a mianowicie reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem. FAP-y wykonują pracę w nieprzeciętnie zanieczyszczonym środowisku pracy, to jest w układzie redukcji emisji spalin, w wyniku czego dochodzi do utraty wyników podzespołu. Osobówki marki Infiniti cechują się bezkonkurencyjnymi sposobami w kwestii redukowania ilości produkowanych spalin. Znanej firmie Infiniti nie powiodło się uzyskanie koniecznych pułapów poziomu emisji spalin, bez montażu filtrów cząstek stałych DPF. Oprócz rozrywek dla przyjezdnych w Mikołajkach Pomorskich odszukać można zakłady, zajmujące się naprawą DPF FAP do aut osobowych Infiniti. Główną niedoskonałością, z którą borykają się pojazdy z symbolem Infiniti, zwykle, gdy za napęd służy silnik wysokoprężny, jest zapchany zanieczyszczeniami filtr cząstek stałych DPF FAP. Zregenerowanie efektywności części reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami w Mikołajkach Pomorskich dla samochodów marki Infiniti jest dostępne, dlatego, że regeneracja hydrotermiczna trafiła do Mikołajek Pomorskich. Tabela cennika regeneracji katalizatorów z Infiniti dla Mikołajek Pomorskich wstawiono na dole, można zweryfikować na tamtej liście, koszt za wykonanie usługi regeneracji filtrów cząstek stałych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Mikołajkach Pomorskich

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Mikołajkach Pomorskich 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Mikołajkach Pomorskich 320
Mycie katalizatora Infiniti w Mikołajkach Pomorskich 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Mikołajkach Pomorskich 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Mikołajkach Pomorskich 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Mikołajkach Pomorskich 1490
Wycinanie katalizatora SCR Infiniti, usuwanie katalizatora SCR Infiniti w Mikołajkach Pomorskich 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Infiniti w Mikołajkach Pomorskich 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Mikołajkach Pomorskich

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Mikołajkach Pomorskich z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Mikołajkach Pomorskich wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Mikołajki Pomorskie Szreibera MPM01A 53.801739/21.574770 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer