Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Milówka

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Milówce

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

DPF zmienia się w standardowe rozwiązanie w autach Infiniti z silnikiem na ropę, jednakże urządzenie to zużywa się, w czym poradzić może czyszczenie DPF u mechanika pod Milówką. Ażeby uchronić się przed dużą ilością kłopotów w pracy samochodu Infiniti, potrzeba okazjonalnie przedmuchać FAP, jest to dostępne w pracowni warsztatu pod Milówki. Osiągnięcie wyników ilości produkowanych zanieczyszczeń, identycznych z normą emisji spalin EURO 4, wymaga jednego podzespołu, a mianowicie filtra cząstek stałych FAP. Znalezienie profesjonalnego zakładu mechaniki w Milówce przodującego w samochodach osobowych Infiniti może być trudne, a także jest żmudne. DPF-y składają się z aktywnego chemicznie wkładu, i metalowej osłony, przez co filtry cząstek stałych zaczopowują się i potrzebują naprawy, rekomendujemy współpracę z Milówką. Znanej marce Infiniti nie udało się wytworzenie potrzebnych górnych osiągów zawartości produkowanych zanieczyszczonych spalin, bez montażu filtrów DPF. Zwykle przyczyną usterki filtra DPF, wytwórcy Infiniti, jest inna wada, jedną z możliwości jest: nieszczelne turbo. Często wadą, z którą zmagają się samochody korporacji Infiniti, w większości wypadków, posiadające silnik samozapłonowy, jest zapchany filtr FAP. Usługi takie jak czyszczenie filtrów cząstek stałych jak również płukanie filtrów cząstek stałych dla samochodów producenta Infiniti, zlokalizować można w panelu bocznym, jak również w pracowni warsztatu w Milówce. Poprawienie skuteczności części filtrów FAP w Milówce dla aut marki Infiniti jest możliwe do osiągnięcia, bowiem regeneracja wodno-chemiczna przybyła do Milówki.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Milówce

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Milówce 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Milówce 320
Mycie katalizatora Infiniti w Milówce 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Milówce 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Milówce 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Milówce 1490
Wycinanie katalizatora Infiniti, usuwanie katalizatora Infiniti w Milówce 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Infiniti w Milówce 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Milówce

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Milówce z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Milówce wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Milówka Grunwaldzka MLO01N 49.559849/19.084089 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer