Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Mirków

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Mirkowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Mirków cieszy się sławą z powodu warsztatu mechaniki samochodowej zajmującego się oczyszczaniem katalizatorów samochodowych do pojazdów osobowych spod skrzydeł Infiniti. Samochody znanej firmy Infiniti odznaczają się doskonałymi sposobami w zagadnieniu redukcji ilości emitowanych spalin. Na ogół źródłem usterki katalizatora samochodowego, znanej marki Infiniti, zdarza się inne uszkodzenie, np. Zepsuty wtryskiwacz. Mirków należy do miast, które dotyka kłopot w związku, z ilością zanieczyszczeń nad głowami mieszkańców Mirkowa, czemu marka Infiniti stara się, prewencyjnie zapobiegać, za sprawą obecności katalizatorów samochodowych. Oprócz atrakcji turystycznych w Mirkowie odszukać można laboratoria warsztatowe, zajmujące się czyszczeniem DPF do aut osobowych Infiniti. Żeby uniknąć kłopotów z użytkowaniem samochodu Infiniti, potrzeba okresami wyczyścić filtr i katalizator, usługa jest dostępna w warsztacie mechaniki samochodowej pod Mirkowa. Często usterką, z jaką biedzą się auta korporacji Infiniti, głównie, kiedy w aucie pracuje silnik wysokoprężny diesla, jest zabrudzony sadzą FAP. Filtry DPF zmontowane są z ceramiki, a także metalowej osłony, przez co filtry DPF zaczopowują się zanieczyszczeniami i potrzebna jest regeneracja, rekomendujemy współpracę z Mirkowem. Serwis takich usług jak czyszczenie katalizatorów i płukanie katalizatorów SCR dla samochodów marki Infiniti, zlokalizować można na stronie, i w warsztacie mechaniki samochodowej w Mirkowie. Znajdź warsztat, który zajmuje się Infiniti w Mirkowie, przy użyciu wyszukiwarki w kolumnie po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Mirkowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Mirkowie 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Mirkowie 320
Mycie katalizatora Infiniti w Mirkowie 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Mirkowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Mirkowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Mirkowie 1490
Wycinanie filtra FAP Infiniti, usuwanie filtra FAP Infiniti w Mirkowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Infiniti w Mirkowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Mirkowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Mirkowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Mirkowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Mirków Miłostów Jagiellońska MRK01D 51.168800/17.158300 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer