Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Miszewo

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Miszewie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr i katalizator zmienia się w standardowe rozwiązanie w pojazdach Infiniti z silnikiem diesla, jednakowoż moduł ten psuje się, ale może w tym pomóc regeneracja katalizatorów w warsztatowym laboratorium pod Miszewem. Oprócz rozrywek dla turystów pod Miszewem odnaleźć można pracownie, zajmujące się naprawą filtrów cząstek stałych do samochodów osobowych Infiniti. Częstą niedoskonałością, dotykającą osobowe i ciężarowe diesle znanej marki Infiniti, przede wszystkim, gdy w konstrukcji jest silnik diesla, jest zapchany zanieczyszczeniami DPF. Znanej marce Infiniti niemożliwe byłoby zachowanie wymaganych do zrealizowania górnych limitów emisji spalin, bez instalacji katalizatorów. Filtry cząstek stałych zmontowane są z ceramicznego wnętrza, oraz metalowej osłony, co sprawia, że katalizatory SCR zaczopowują się sadzą i wymagają regeneracji, zalecamy warsztat z Miszewa. Duża część samochodów w Miszewie to samochody z silnikiem Di-D mające zamontowany filtr FAP, który dopomina się regeneracji. Infiniti to auta, które są popularne na całym świecie, ale zmagają się z problemami z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Miszewo jest jednym z ośrodków, które spotyka problem w związku, z ilością emitowanych przez samochody zanieczyszczeń w powietrzu atmosferycznym, czemu słynna firma Infiniti usiłuje, przeciwstawiać się, z wykorzystaniem katalizatorów samochodowych. Wyszukaj swój warsztat samochodowy, który specjalizuje się w Infiniti w Miszewie, dzięki naszej wyszukiwarce na panelu po prawej stronie. Serwis takich usług jak czyszczenie DPF oraz płukanie DPF dla pojazdów Infiniti, wyszukać można w panelu bocznym, oraz w warsztacie w Miszewie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Miszewie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Miszewie 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Miszewie 320
Mycie katalizatora Infiniti w Miszewie 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Miszewie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Miszewie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Miszewie 1490
Wycinanie filtra FAP Infiniti, usuwanie filtra FAP Infiniti w Miszewie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Infiniti w Miszewie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Miszewie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Miszewie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Miszewie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Miszewo Gdyńska MSW01A 54.388550/18.359110 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer