Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Młynary

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Młynarach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Młynarach wystąpiła możliwość regeneracji filtrów cząstek stałych FAP/DPF do pojazdów osobowych i ciężarowych Infiniti dzięki działalności laboratorium z Młynar. DPF-y zmontowane są z ceramicznego wnętrza, oraz metalowego korpusu, co wywołuje, że filtry DPF zaczopowują się i wymagają czyszczenia, zalecamy zatem pracownię w Młynarach. Mnóstwo aut w Młynarach to pojazdy użytkowe mające zamontowany katalizator SCR, który potrzebuje mycia. Najczęściej w przypadku podłożem zapchanego katalizatora, spod skrzydeł Infiniti, staje się inny mankament, czego przykładem może być: uszkodzenie zaworu recyrkulacji spalin. Firmie Infiniti nie powiodło się zdobycie niezbędnych do zrealizowania osiągów emisji zanieczyszczonych spalin, bez wykorzystania reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Zdobycie górnych pułapów poziomu produkcji spalin, zgodnych z normą emisji spalin EURO, wymaga przygotowanego DPF-a. FAP-y wykonują pracę w nieprzeciętnie brudnych warunkach pracy, to jest w rurze wydechowej, co wywołuje, że dochodzi do utraty wyników urządzenia. Oprócz atrakcji dla podróżnych w Młynarach znaleźć można laboratoria, zajmujące się naprawą katalizatorów SCR do pojazdów osobowych Infiniti. Poprawienie możliwości części filtrów cząstek stałych w Młynarach dla aut producenta Infiniti jest ogólnodostępne, albowiem regeneracja metodą wodną zdołała przybyć do Młynar. Wykaz cen regenerowania katalizatorów wymontowanych z Infiniti dla Młynar umieściliśmy pod zdjęciem, trzeba odszukać na tamtej liście, ile zapłacić będzie trzeba za wykonanie usługi czyszczenia katalizatorów samochodowych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Młynarach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Młynarach 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Młynarach 320
Mycie katalizatora Infiniti w Młynarach 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Młynarach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Młynarach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Młynarach 1490
Wycinanie katalizatora Infiniti, usuwanie katalizatora Infiniti w Młynarach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Infiniti w Młynarach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Młynarach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Młynarach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Młynarach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Młynary Rynek MLY01G 54.187180/19.721600 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer