Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Mników

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Mnikowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Mników wyróżnia się z powodu mechanika posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z płukaniem katalizatorów samochodowych do aut marki Infiniti. Zwykłą usterką, z jaką męczą się diesle z logo Infiniti, zwykle, gdy za napęd służy silnik diesla, jest zabrudzony filtr i katalizator. Filtry cząstek stałych DPF FAP stworzone są z ceramiki, jak również metalowej osłony, co wywołuje, że filtry DPF zapychają się zanieczyszczeniami i potrzebna jest regeneracja, zalecamy zatem warsztat w Mnikowie. Generowanie górnych osiągów poziomu emisji cząstek stałych, dozwolonych normą EURO 5, domaga się jednego podzespołu, a mianowicie filtra cząstek stałych FAP/DPF. Słynnej firmie Infiniti nie udałoby się uzyskanie koniecznych do spełnienia górnych osiągów emisji gazów spalinowych, bez montażu filtrów cząstek stałych. Filtry FAP wykonują pracę w niewiarygodnie trudnym środowisku pracy, a konkretnie za kolektorem spalin, co sprawia, że dochodzi do utraty osiągów części. Infiniti to pojazdy, jakie są popularne na terenie całej Polski, ale biedzą się z problemami z katalizatorami. Aby uchronić się przed dużą ilością kłopotów w użytkowaniu samochodu Infiniti, potrzeba okresami przepłukać katalizator SCR, możliwość taka istnieje u mechanika pod Mnikowa. Ze względu fakt, że Infiniti, niczym inne pojazdy koniecznie potrzebuje do właściwego działania nieuszkodzonych filtrów cząstek stałych polecamy, żeby w Mnikowie przyjrzeć się jaki stan ma nasz filtr DPF FAP. Wyszukaj swój zakład mechaniki, który poradzi sobie z Twoim Infiniti w Mnikowie, dzięki naszej wyszukiwarce na panelu po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Mnikowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Mnikowie 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Mnikowie 320
Mycie katalizatora Infiniti w Mnikowie 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Mnikowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Mnikowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Mnikowie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Infiniti, usuwanie katalizatora SCR Infiniti w Mnikowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Infiniti w Mnikowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Mnikowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Mnikowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Mnikowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Mników Mników 249 MNI01G 50.060059/19.721411 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer