Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Mogilno

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Mogilnie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.00

W Mogilnie pojawiła się opcja czyszczenia katalizatorów samochodowych do aut osobowych i ciężarowych Infiniti z przyczyny bytności laboratorium warsztatu z Mogilna. Mogilno należy do miast, jakie napotykają problem powiązany, z dużą zawartością produkowanych przez auta zanieczyszczeń w powietrzu Mogilna, czemu słynna firma Infiniti usiłuje, przeciwdziałać, korzystając z filtrów cząstek stałych DPF. Auta osobowe i ciężarowe firmy Infiniti wyróżniają się wybitnymi układami w kwestii spadku poziomu produkcji zanieczyszczonych spalin. Prócz niespodzianek turystycznych pod Mogilnem znaleźć można laboratoria, zajmujące się regeneracją FAP do aut osobowych i ciężarowych Infiniti. Filtry cząstek stałych działają w nadzwyczaj obciążonych warunkach pracy , czyli w samochodowym wydechu, co jest powodem, że następuje utrata wyników podzespołu. Znanemu producentowi Infiniti nie udało się generowanie wymaganych do spełnienia pułapów ilości emitowanych zanieczyszczeń, bez montowania filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Aby uchronić się od utrudnień z pracą samochodu Infiniti, przydaje się czasami przeczyścić katalizator SCR, usługa jest dostępna w pracowni warsztatu pod Mogilna. Zdobycie wyników ilości produkowanych gazów wydechowych, zgodnych z normą EURO 5, koniecznie wymaga jednego podzespołu, a mianowicie filtra cząstek stałych. Znajdź swój warsztat, który jest specjalistą od Infiniti w Mogilnie, dzięki wyszukiwarce po prawej stronie. Ponieważ Infiniti, zupełnie jak inne marki domaga się do właściwej pracy kompletnych filtrów cząstek stałych FAP dlatego też polecamy, żeby w Mogilnie zwrócić uwagę na filtr DPF.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Mogilnie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Mogilnie 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Mogilnie 320
Mycie katalizatora Infiniti w Mogilnie 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Mogilnie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Mogilnie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Mogilnie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Infiniti, usuwanie filtra cząstek stałych Infiniti w Mogilnie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Infiniti w Mogilnie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Mogilnie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Mogilnie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Mogilnie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Mogilno Padniewska MOG922 52.660480/17.944910 Wyszukaj
Mogilno Powstańców Wielkopolskich MOG02ML 52.651508/17.959450 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer