Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Mostki

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Mostkach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Mostkach znajduje się opcja regenerowania filtrów FAP do samochodów osobowych i ciężarowych Infiniti dzięki działalności warsztatu mechaniki samochodowej z Mostek. Duża część aut w Mostkach to samochody z silnikiem JTD posiadający zainstalowany filtr DPF, który potrzebuje regeneracji. Diesle spod znaku Infiniti wyróżniają się dobrymi rozwiązaniami technologicznymi w sprawie obniżenia ilości produkowanych cząstek stałych. Żeby unikać trudności w eksploatacji auta Infiniti, należy od czasu do czasu przeczyścić filtr cząstek stałych, usługa jest świadczona w pracowni warsztatu pod Mostek. Typową niedoskonałością, z którą męczą się samochody znanego koncernu Infiniti, głównie, gdy za napęd służy silnik wysokoprężny, jest zaczopowany filtr FAP. Najczęściej przyczyną zapchanego filtra DPF, znanej firmy Infiniti, jest inne uszkodzenie, czego przykładem może być: niesprawne uszczelnienie turbosprężarki. Marce Infiniti niemożliwe byłoby utrzymanie niezbędnych do zrealizowania górnych limitów poziomu emisji spalin, bez montażu filtrów cząstek stałych. Dobranie właściwego warsztatu mechaniki w Mostkach celującego w pojazdach Infiniti może być niełatwe, oraz jest długotrwałe. Zlokalizuj swojego mechanika, który pomoże z Infiniti w Mostkach, dzięki usłudze wyszukiwania po prawej stronie. Ponieważ Infiniti, zupełnie jak każda inna marka koniecznie wymaga do właściwego funkcjonowania nienaruszonych katalizatorów polecamy, żeby w Mostkach zwrócić uwagę na filtr DPF.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Mostkach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Mostkach 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Mostkach 320
Mycie katalizatora Infiniti w Mostkach 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Mostkach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Mostkach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Mostkach 1490
Wycinanie filtra DPF Infiniti, usuwanie filtra DPF Infiniti w Mostkach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Infiniti w Mostkach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Mostkach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Mostkach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Mostkach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Mostki Mostki 35 SSC01A 49.561039/20.611340 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer