Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Mosty

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Mostach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator SCR zmienia się w standard w autach Infiniti z silnikiem wysokoprężnym, pomimo że komponent ten dotykają usterki, co może rozwiązać czyszczenie DPF w warsztacie samochodowym pod Mostami. Producentowi Infiniti nie powiodłoby się osiągnięcie wymaganych górnych osiągów poziomu produkcji zanieczyszczeń, bez wykorzystania filtrów FAP. Ażeby uchronić się od kłopotów przy prowadzeniu auta Infiniti, wypada niekiedy czyścić filtr i katalizator, możliwość taka istnieje w warsztatowym laboratorium pod Mostów. Mosty należy do centrów, które mają problem powiązany, z dużym odsetkiem emitowanych przez auta zanieczyszczeń nad głowami mieszkańców Mostów, czemu producent Infiniti dąży aby, przeciwdziałać, z wykorzystaniem filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Sporo samochodów osobowych w Mostach to samochody z turbosprężarką posiadający zainstalowany katalizator samochodowy, który potrzebuje naprawy. Filtry DPF trudnią się pracą w niewiarygodnie obciążonych warunkach pracy , a więc w rurze wydechowej, w wyniku czego dochodzi do spadku wyników podzespołu. Wyszukanie odpowiedniego zakładu w Mostach wyprofilowanego w pojazdach osobowych Infiniti może być niełatwe, jak również jest pracochłonne. DPF-y składają się ze skomplikowanej ceramiki, a także osłony z metalu, przez co filtry DPF FAP zapychają się i potrzebna jest regeneracja, zachwalamy tym samym firmę pod Mostami. Serwis takich usług jak naprawa filtrów cząstek stałych lub płukanie katalizatorów dla marki Infiniti, można znaleźć w panelu bocznym, lub w warsztacie mechaniki samochodowej w Mostach. Dlatego że Infiniti, podobnie jak inne pojazdy domaga się do nienagannego działania kompletnych katalizatorów samochodowych dlatego też polecamy, żeby w Mostach zadbać o filtr cząstek stałych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Mostach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Mostach 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Mostach 320
Mycie katalizatora Infiniti w Mostach 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Mostach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Mostach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Mostach 1490
Wycinanie filtra DPF Infiniti, usuwanie filtra DPF Infiniti w Mostach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Infiniti w Mostach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Mostach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Mostach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Mostach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Mosty Mosty 58A MSX01E 53.546810/14.951020 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer